Неділя

21.04.2019

21:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На чому ви економите сімейний бюджет?
Інна КАРПОВА, працівник Острозької ЦРЛ:

– Сьогодні доводиться економити на багато чому. Ми найбільше «урізали» розваги, подорожі – тобто те, без чого можна обійтися. Разом з тим намагаюся купляти речі в тих магазинах, де дешевше. Це, в першу чергу, стосується одягу. Сьогодні можна купити недорогі речі, непоганої якості у дешевих соціальних магазинах, на базарі. Думаю, що неприпустимо економити, коли хтось хворіє, тобто на лікуванні, їжі. Від харчування неабияк залежить здоров’я і самопочуття.
Микола ЗЕЛЕНЮК,
головний спеціаліст відділу освіти Острозької райдержадміністрації:
– Я із сім’єю проживаю у селі. На присадибній ділянці вирощуємо для себе овочі та фрукти, корм для тварин і це дає нам основні продукти харчування. Вважаю, що у нас це основна стаття економії і екологічно чисті продукти, що сприяють здоров’ю. Вважаю, що економити не можна на потребах дітей, здоров’ї членів родини – головним чином на профілактиці захворювань. І все ж, якщо хтось занедужав, то гріх шкодувати гроші на лікування.

Анна та Валерій ЗАХАРЕНКОВИ,
мешканці міста:

– Жити стало важче. Доводиться економити майже на усьому. Повністю обмежуємо себе у розвагах, відпочинку і оздоровленні. У магазинах намагаємось купляти дешевший одяг, продукти харчування, менше споживаємо м’яса. Багато коштів йде на квартиру. Аби не допустити боргів, найбільше коштів спрямовуємо на комунальні послуги. Намагаємось економити газ, електроенергію, але на них дуже не зекономиш.

Ольга ТКАЧУК,
головний бухгалтер приватного підприємства:

– Сказати, що економимо на чомусь конкретно не можу. Стараємося раціонально використовувати кошти у всьому. Зрештою я вважаю, що однією економією не виживеш. Необхідно більше заробляти. З цим, на жаль, у нашій державі сутужно. Кількість робочих місць зменшується. Це погано. Держава має сприяти аби з’являлись робочі місця, а не закликати жити економією.

Сергій КАРПОВ,
пенсіонер:

– Я би не сказав, що тепер ми дуже економимо. Завжди жили економно, тож і тепер так продовжуємо. Хоч живемо у місті, але вирощуємо городину. Тобто це все ж таки значна економія, бо на базарі і в магазинах ціни «кусаються». Інших таких великих потреб немає. Я не витрачаю коштів на спиртне, цигарки. Це також суттєва економія.

Протягом місяця на нашому Інтернетсайті zamkova.at.ua ми проводили аналогічне опитування. Наші респонденти сказали, що найбільше економлять на розвагах – 61 відсоток. Далі йдуть по 9 % одяг, медичні послуги та власний варіант економії. 4% економлять на їжі і жодний не обрав відповідь, що немає потреби економити.

Думками острожан цікавився Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]