Понеділок

20.05.2019

00:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На допомогу йдуть фахівці із соціальної роботи
Депутати на двадцять шостій сесії Острозької міської ради одноголосно затвердили рішення «Про введення додаткових штатних одиниць – фахівців із соціальної роботи в структуру Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». За більш детальним роз’ясненням щодо цього питання я звернувся до в.о. директора центру Андрія Добровольського.

Він розповів, що це рішення прийнято на виконання  відповідного наказу Міністерства соціальної політики, аналогічного розпорядження голови Рівненської ОДА для реалізації нових соціальних ініціатив Президента України. Ця модернізація необхідна для того, щоб більш повно охопити увагою держави найуразливіші верстви населення. Таким чином додатково до структури штатних розписів Острозького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді введено три посади фахівців із соціальної роботи, які  не відносяться  до категорії державних службовців і не є посадовими особами міськвиконкому.

– Перш за все їх діяльність спрямована на виявлення, оцінювання потреб, надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, – розповідає Андрій Миколайович. – Разом з тим фахівці із соціальної роботи братимуть участь у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, зокрема, забезпечуватимуть соціальне обслуговування, соціальний супровід та патронаж, профілактику і реабілітацію, сприятимуть кращій соціальній та психологічній адаптації сімей та окремих осіб, які того потребують. Новопризначені фахівці також працюватимуть і виконуватимуть завдання, які покладені на наш центр. Можу з упевненістю сказати, що Острозький центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді завжди готовий до співпраці. Кому необхідна допомога – звертайтесь.

Миколу Кідера, Дарію Бутріну та Валерія Редчука (на знімку зліва направо) я зустрів під час виконання їх професійних обов’язків. Вони йшли спілкуватися із сім’єю, яка перебуває у складній життєвій ситуації. Сподіваюся, молоді фахівці допоможуть родині та багатьом іншим, які опинились у скруті і не можуть самі її подолати.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 623 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]