Понеділок

20.05.2019

00:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На екскурсію до міліції завітали учні місцевих шкіл
Не зі слів ознайомитися із роботою правоохоронних органів мали можливість понад 30 учнів місцевих шкіл.  

Співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей у рамках оперативно-профілактичної операції «Урок» запросили до Острозького міського відділу учнів першої, другої та третьої загальноосвітніх шкіл міста. Окрім профілактичної бесіди на тему шкідливих наслідків вживання наркотичних речовин і тютюнопаління на здоров’я людини та недопущення вчинення правопорушень, міліціонери також провели підліткам екскурсію. Ознайомитися зі всіма службами та дізнатися про тонкощі міліцейської роботи дітям допомогли співробітники Острозького МВ.

Після короткого огляду міськвідділу, правоохоронці запропонували дітям поспілкуватися зі справжнім експертом-криміналістом, який показав присутнім як проводиться дактилоскопування затриманих та порівнюються отримані зразки з базою даних.

Крім того, міліціонери не лише розповіли про тактико-технічні характеристики наявних на озброєнні МВС спеціальних пристроїв, але й продемонстрували порядок неповного розбирання і збирання пістолета Макарова. Усі бажаючі, після ознайомлення із технікою безпеки при поводженні із вогнепальною зброєю, мали можливість спробувати попрацювати  з нею.

– Такі зустрічі вкрай важливі, адже саме завдяки конструктивному діалогу між міліцією та дітьми ми формуємо позитивне ставлення до нашої роботи та показуємо інший бік деяких «молодіжних захоплень», – наостанок зазначив начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук. – В майбутньому ми плануємо запросити «у гості» не лише учнів міста, але і району.

На прощання діти подякували правоохоронцям за цікаву та пізнавальну екскурсію.

Вікторія АНТОНОВА,
Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 275 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]