Середа

24.04.2019

18:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На Яворницького тимчасово торгівлю дозволено, але…

У вівторок, 21 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Найголовнішим і резонансним питанням було про торгівлю поблизу міського ринку. 

Після оголошення головуючого – в. о. міського голови Ольги Логвін про кворум, запрошених, розглядався план роботи міськвиконкому. Керуючий його справами  Леонід Сніщук запропонував розглянути питання про відміну плати за довідки, які видає ОКП «Водоканал»; начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик внесла пропозицію затвердити зміни в складі координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу та консультативної ради виконкому міськради; головний спеціаліст відділу ЖКГ та побутового обслуговування Олександр Рачук представив три заяви, які стосуються присвоєння поштових адрес. З ними та тими питаннями, які були опубліковані в № 28 від 11 липня  ц.р., порядок денний був одноголосно зат­верджений.

Розглядаючи питання щодо торгівлі, Ольга Логвін спершу зачитала проект рішення, а потім запропонувала його обговорити. Після жвавого і тривалого обговорення зі змінами його було одноголосно затверджено. Також було скасовано плату за видачу довідок комунальним підприємством «Водоканал». Обидва рішення друкуємо нижче. Аналогічно одностайно було прийнято рішення й по іншим питанням порядку денного.

Іван ГЛУШМАН

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про тимчасову торгівлю на окремих вулицях м. Острога

21 липня 2015 року                                                                          № 111

З метою врегулювання проблеми несанкціонованої вуличної торгівлі по вулицях, прилеглих до міського ринку ТОВ «Явір-95», покращення естетичного вигляду міста, запобігання засміченості, недопущення антисанітарного стану, створення безпечних умов для покупців і продавців, в зв’язку з відсутністю вільних торгових місць на ТОВ «Явір-95», особливо для торгівлі дрібнотоварними партіями та продукцією власного виробництва, на виконання протокольного доручення наради при міському голові за участю представників правоохоронних органів, контро­люючих служб, власників та керівників ринків, представників депутатської тимчасової контрольної комісії з розгляду питань стихійної торгівлі на території міста Острога від 19 травня 2015 року, відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити громадянам тимчасову торгівлю (терміном на один рік) дрібнотоварними партіями та продукцією власного виробництва (крім необроблених харчових продуктів тваринного походження та готової продукції з них) по вул. Яворницького та провулку Садовому в ринкові дні (четвер і неділя) згідно схеми розташування торгових місць.

2. Заборонити та не допускати будь-яку несанкціоновану торгівлю за межами визначених місць.

3. Острозькому ВДАІ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області (С. М. Мартинюку) забезпечити перекриття вулиці Яворницького в ринкові дні (четвер і неділя) з 7:00 до 15:00 із забороною руху автомобільного транспорту.

4. Доручити директору ТОВ «Явір-95» В. Я. Сінчуку:

– здійснити заходи щодо розміщення торгових місць по вул. Яворницького та пров. Садовому із забезпеченням проходів та проїзду спецтранспорту (пожежна машина, машина «Швидкої допомоги»), транспорту для завозу товарів продажу до об’єктів підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які розташовані на цих вулицях, та погодити їх з господарюючими суб’єктами;

– здійснювати справляння плати за торгові місця на вказаній території;

– забезпечувати належний порядок, дотримання санітарного стану, організацію торгівельного процесу та оперативне прибирання підпорядкованої території по завершенню ринкової торгівлі;

– здійснити планування та облаштування додаткових торгівельних місць на власній земельній ділянці (в межах ринку «Явір-95) з метою максимального задіяння в торгівельний процес вільних територій, при цьому звільнивши їх від паркування приватного транспорту.

5. Острозькому комунальному підприємству «Водоканал» (І. Г. Войтов) забезпечити встановлення дорожніх знаків для виконання п. 3 цього рішення.­

6. Міському відділу УМВС України в Рівненській області (В. П. Самчуку) забезпечити виконання даного рішення відповідно до п. 26 ст.10 Закону України «Про міліцію» та здійснювати контроль за недопущенням фактів торгівлі у невстановлених місцях на території міста.

7. Рекомендувати контролюючим службам: начальнику Острозького міжрайонного управління ГУ СЕС у Рівненській області С. Б. Івахненку, начальнику управління ветмедицини в Острозькому районі П. І. Псюку, начальнику Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ В. Г. Штейбарту, начальнику МВ УМВС України в Рівненській області В. П. Самчуку здійснювати в межах своїх повноважень обстеження дотримання санітарного стану, наявності сертифікатів на продукцію, дозвільних документів, дотримання громадського порядку та законності на території ринку та у дозволених місцях торгівлі.

8. Виконавцям щомісячно інформувати виконком Острозької міської ради про вжиті заходи щодо виконання даного рішення.

9. Рішення виконкому Острозької міської ради №166 від 19 липня 2011 р. «Про тимчасову торгівлю на окремих вулицях м. Острога» та № 185 від 16 серпня 2011 р. «Про внесення змін до рішення виконкому від 19 липня 2011 р. №166 Про тимчасову торгівлі на окремих вулицях м. Острога» визнати такими, що втратили чинність.

10. Рішення набирає чинності з дня його опублікування.

11. Контроль за виконанням даного рішення доручити першому заступнику міського голови О. А. Логвін, а організацію його виконання – начальнику відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Г. В. Загородній, начальнику міського відділу УМВС України в Рівненській області В. П. Самчуку, начальнику Острозького ВДАІ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області С. М. Мартинюку.

В. о. міського голови Ольга ЛОГВІН

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про відміну додатку 5 до рішення виконавчого комітету від 17 жовтня 2006 року № 338 «Про тарифи на житлово-комунальні послуги, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»

21 липня 2015 року                                                                   №114

З метою своєчасного надання державної соціальної допомоги, пільг та житлових субсидій і недопущення зволікання у призначенні всіх видів соціальних виплат до нормативного врегулювання питання видачі довідок про склад сім’ї Острозьким комунальним підприємством «Водоканал», керуючись п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.1, 12 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконком Острозької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмінити додаток 5 до рішення виконавчого комітету від 17 жовтня 2006 року № 338 «Про тарифи на житлово-комунальні послуги, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал», скасувавши тариф на видачу довідок комунальним підприємством «Водоканал».

2. Дане рішення виконавчого комітету набирає чинності з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням вказаного рішення доручити заступнику міського голови І. І. Ткачуку та директору Острозького комунального підприємства «Водоканал» І. Г. Войтову.­

В. о. міського голови                 Ольга ЛОГВІН

 

№ 30 від 25 липня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 299 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]