Понеділок

22.04.2019

04:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На кладовище –відремонтованими сходами
Після цьогорічної зими на поверхню «вилізло» багато проблем у місті. Однією з них були східці, які ведуть з вулиці Бельмаж на кладовище. Коли зійшов сніг, то постало неприємне видовище – плитка повідставала, місцями «світилися» вибоїни – яке аж ніяк не нагадувало східці. Перед міською толокою група працівників міської ради оглядала місто і планувала майбутню роботу. Тоді оглянули сходи на Татарській вулиці, де проводився ремонт 2 роки тому, і переконалися, що там вони збереглися у відмінному стані. Після огляду аналогічної споруди на Бельмажі (верхнє фото зроблене до ремонту) там було вирішено здійснити таку ж реконструкцію, як на Татарській.  

У середу, 24 квітня, я знову побував на Бельмажі і зробив фото, яке ви бачите нижче. Як бачимо, міська влада подбала, щоб острожанам було зручно на свята відвідати кладовище, відремонтувавши східці. Сподіваємося, що вони будуть служити довго і надійно.

– Щодо сходів на кладовище по вулиці Бельмаж, у міську раду, до мене особисто зверталися мешканці міста, – розповів у коментарі «Замковій горі» міський голова Олександр Шикер. – Ми знайшли кошти у міському бюджеті і уклали відповідний договір із підрядною організацією – Острозькою філією БВК «Форвард +». Від імені громади міста, себе особисто хочу подякувати її керівнику Олександру Климчуку, майстрам, які там працювали, за оперативний ремонт. Користуючись нагодою, хочу зазначити, що ще однією із нагальних проблем у місті є сміття та прибирання прибудинкових територій приватного сектору. Не всі жителі міста ставляться до цієї проблеми однаково. Є такі, що приберуть, навіть проїжджу частину дороги, та побілять бордюри. Та, на жаль, є такі люди, що сміття зі свого двору викинуть на тротуар, і чекають, аби комунальники чи хтось інший його прибрав. Хочу подякувати тим жителям міста, які не на словах щиро люблять Острог, а ділом підтверджують свою любов і утримують свої прибудинкові території у привабливому стані.

Іван ПАВЛІВ
№17 від 27 квітня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]