Субота

20.04.2019

19:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На контролі ремонти шкіл
Із черговим візитом в Острозі побував минулого тижня перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. Він повторно відвідав ЗОШ №1 та НВК «Школа-гімназія», де тривають ремонтні роботи. Про їх хід «Замкова гора» інформувала читачів у липні.

На подвір’ї першої школи Анатолія Олексійовича та міського голову Олександра Шикера зустріла заступник міського голови Ольга Логвін, начальник відділу освіти Острозької міської ради Людмила Кухарук, директор ЗОШ №1 Руслана Лазарчук, директор НВК «Школа-гімназія» Алла Параниця. Облас­ний гість цікавився проблемними господарськими питаннями закладу. Руслана Миколаївна нагадала, що найболю­чіша і найбільш фінансово-затратна проблема – їдальня, далі – внутрішкільні туалети. Вони діючі, але потребують реконструкції. Болючим питанням школи є підпірна стіна, коридори, що «сиплються» і потребують перетирання. Міський голова уточнив, що ремонт їдальні проводиться коштами міського бюджету розвитку, проектна документація зроблена майже на мільйон гривень, а виділено на ремонт лише 213 тисяч. Власними коштами міста вирішити проблему школи неможливо.

Алла Параниця розповіла Анатолію Юхименку як тривають зовнішні ремонтні роботи закладу та ремонт спортзалу, який гість відвідував навесні. Там наразі проводиться заміна підлоги. Присутні торкнулись проблеми дозволів на ремонтні роботи, у вирішенні яких сприяв Анатолій Олексійович. Інформацію про стан справ у гімназії він регулярно отримує і від підрядника робіт.

Обласний гість обіцяв по можливості сприяти коштами з обласного бюджету, цікавився у керівників шкіл їх сьогоднішньою та проектною потужністю щодо кількісної наповнюваності учнями.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 327 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]