Неділя

19.05.2019

23:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На «Куб» надихнула донька
У понеділок, 15 жовтня, о 20 год. телеканал «СТБ» покаже 8 випуск третього сезону програми «Куб». Поряд із Анною із Кривого Рогу, відомим силачем Василем Вірастюком участь у програмі бере… острожанин Юрій Дубінчук. Ексклюзивно для нашої газети він ділився враженнями про свою перемогу.

Першою прихильницею передачі «Куб» була у родині Дубінчуків того року ще другокласниця ЗОШ №1 Даринка, потім до неї долучився батько. Дівчинка запропонувала татові спробувати пробитися на зйомки. Не дуже вірячи в успіх справи, зрештою, аби не засмучувати дочку, ще минулої зими Юрій Миколайович заповнив анкету на сайті телеканалу, і, каже, що заспокоївся на досягнутому.

Десь на початку цьогорічного літа, адміністратори телеканалу «СТБ» зв’я­залися з ним і запросили на відбірковий етап. Спочатку сумнівався чи варто їхати, але дочка, рідні та близькі спонукали чоловіка попробувати. Тож в обумовлений день Юрій Дубінчук був у Києві у приміщенні БК «Росток». Разом з ним туди приїхало ще кілька сотень претендентів. Там він взяв участь у пробних конкурсах і тестуваннях. Юрій каже, що людей випробовують на вміння контролювати емоції, поводити себе перед камерою, спілкуватися в ефірі, перевіряють рівень знань та умінь, витримку та ін. На завершення, подякувавши за участь у кастингу, пообіцяли повідомити про результати відбору.

Десь через місяць телефоном повідомили, що Юрій Миколайович є офіційним претендентом на зйомки у програмі «Куб». Після підтвердження участі запросили його у столицю, але вже із групою підтримки. За правилами обов’язково мають бути близькі. Тож із ним поїхала дочка Даринка, дружина Тетяна, тесть Василь Тимофійович, куми Сергій та Іван.

– «Куб» – це українська версія популярного британського проекту «The Cube», – каже Юрій Дубінчук. – Учасники передачі виконують різні завдання у скляному кубі розміром 4х4х4 метри, розташованому в центрі студії з аудиторією. Гравець отримує певний грошовий приз за кожне успішно виконане завдання. Для виконання 7 завдань (фізичних, розумових і психологічних) кожному учаснику дається 9 життів. Після кожного успішно пройденого конкурсу гравець може забрати свій приз і покинути шоу, а може ризикувати і втрати все якщо витратить свій ресурс.

Вимоги власників проекту дуже суворі і українські організатори змушені їх чітко дотримуватись. Виявляється, що за всім на знімальному майданчику спостерігає представник британської компанії. З учасниками підписують договір про правила поведінки. Приїхавши у Київ, групу острожан зустріли представники телеканалу, своїм транспортом доставили до місця зйомок, оплатили проїзд і харчування на період роботи. Зранку із Юрієм працювали фахівці – психологи, гримери, редактори, адміністратори. Група підтримки у цей час також була задіяна у роботі.

Після участі у зйомках у Юрія Миколайовича залишилось дуже багато спогадів. Він каже, що на перший погляд виглядає все легко і просто. Але насправді під «дулом» камери, не маючи досвіду – дуже важко. Перш за все конкурси різнобічні. Як правило, людина може бути сильна в одній якійсь сфері, зате слабша в інших, неабияк дається взнаки хвилювання. Тому із учасниками працюють спеціалісти різного профілю. Корисними порадами, підтримкою допомагав ведучий програми Максим Чмерковський. Саме його підтримка, десь на 70 відсотків, допомогла Юрію опанувати себе у грі. Зрештою, у понеділок всі бажаючі зможуть побачити відеозапис програми. Забігаючи наперед, скажу, що Юрій Дубінчук, пройшовши 4 етапи, виграв певну суму. Біля 35 відсотків пішло на сплату податків та банківських послуг, але і це відчутна підтримка для сім’ї. Він каже, що не це головне, дуже цікавий сам процес, участь у зйомках.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 464 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]