Неділя

19.05.2019

23:52

На перерву – четвертими
Завершилось перше коло чемпіонату Острозького району з футболу в першій лізі. Острозька команда грала у Вельбівному, і, на жаль, у дуже важкому матчі, поступилася. На відміну від попередніх поєдинків, де нашій команді явно не щастило, господарі мали перевагу у всіх компонентах гри, що, знову у другому таймі, вилилось у пропущені м’ячі.

Господарі поля, гравці ФК «Вельбівне» почали матч дуже впевнено і відразу кинулись «шукати щастя» біля воріт суперника. Дуже швидко вони здобули ігрову і територіальну перевагу. Атака за атакою, як дев’ятий вал, накочувались на ворота ФК «Острог». Приємно, що за перші 15 хвилин оборона нашої команди діяла злагоджено і серйозних загроз для воріт не було, більше того були спроби організувати контратаки. Перша реальна загроза воротам гостей виникла на 17 хвилині першої половини матчу. Тоді, після сильного удару з близької відстані по воротах, кулястий влучив у штангу і відлетів за межі поля.

На 31 хвилині під час однієї з контратак острожан, м’яч було виведено з гри. Після його вкидання із-за лінії поля, у боротьбі з двома острожанами невисокий голкіпер господарів не зумів далеко вибити чи зловити шкіряного. Він опинився на землі, в районі 11-метрової позначки, і Олександр Шипуков «розпечатав» ворота господарів.

Лише 4 хвилини вели у рахунку острожани. Після розіграшу кутового м’яч було переведено на протилежний фланг. Звідти нападник ФК «Вельбівне» наніс потужний удар по воротах. Воротар нашої команди зумів зреагувати, але м’яч в руках не втримав. Першим до нього підоспів суперник і спокійно послав його у ворота – рахунок став 1:1. Через кілька хвилин захисник ФК «Острог» зумів вибити кулястого буквально з лінії воріт. Тож команди на перерву пішли за нічиєї.

В другому таймі домінування на полі вельбівненської команди було ще більш відчутним. За дуже спекотної погоди ФК «Вельбівне», починаючи з 53 хвилини, зуміло ще тричі засмутити вболівальників ФК «Острог». У підсумку, після 90 хвилин напруженої боротьби суддя матчу зафіксував рахунок 4:1 на користь господарів. Попри програш, нашу команду не можна звинуватити у пасивності, відсутності бажання боротися, як мовиться, віддалися грі «на всі сто»– просто у цьому матчі суперник був сильніший і переміг у чесній боротьбі.

На фоні поразки збірної Італії, без сумніву, команди дуже високого класу, в фіналі Євро-2012 з рахунком 0:4, програш нашої команди видається не таким уже й страшним. ФК «Острог», перш за все, аматорська команда. Її гравці, навіть провідні, не завжди можуть всі зібратися на дуже важливі матчі, а тренуються вряди-годи, бо працюють, служать і не лише вдома. Натомість суперник острожан майже напівпрофесійна команда, яка сформована з місцевих вихованців, більш-менш регулярно тренується, успішно грає в другій обласній лізі, до речі, єдина з Острожчини. Сподіватимемось, що наступний матч, вже у другому колі на рідному стадіоні, а може ще й у поєдинку за кубок району, острожани зможуть виступити краще. Зрештою не забуваймо, що свого часу, правда, дуже давно, аж в 1928 році, іспанці зазнали нищівної поразки з найбільшим рахунком в своїй історії 1:7 саме від італійців, а в 1931 році, з таким же рахунком, від англійців…

У цьому турі, як і очікувалось, дві перші команди залишилися на своїх місцях. Лідирують грем’яцькі футболісти, які здолали верхівчан з рахунком 6:0 і набрали 17 очків. З таким же доробком другою йде мощаницька «Звиса», яка переграла нетішинську «Горинь» – 1:0. На третє місце перемістився ФК «Вельбівне», в активі якого є 13 пунктів. Навіть завтрашня перемога у Верхові залишить цю команду на цій же сходинці. Острожани з 12 очками – четверті. Друге коло чемпіонату розпочнеться у другій половині серпня.