Неділя

19.05.2019

23:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На першій сходинці дорослого життя
Цього року, як ніколи рано, отримали атестати зрілості випускники загальноосвітніх шкіл. Вплинув на це чемпіонат Європи з футболу. У суботу, 12 травня, в Острозі відбулися святкові заходи «Випускник-2012», які стали своєрідними воротами у світ дорослості для нового покоління вчорашніх учнів.

У дуже гарних вишуканих, різних фасонів і кольорів сукнях дівчата, елегантних костюмах із краватками – юнаки, з квітами і кульками у руках, радісними і усміхненими на центральному майдані зібралось 106 цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Поряд з ними, радіючи за своїх дітей і вихованців, були батьки та педагоги, друзі.

Після того, як відлунали позивні свята «Випускник-2012», ведучі наголосили, що цей день є найяскравішим святом серед свят, найдовгожданнішим і наймилішим серед найвизначніших календарних дат року. Цей день вони назвали днем дорослості і прощання з дитинством – він веселий, радісний і трішечки сумний.

З нагоди свята випускників 2012 року привітав міський голова Олександр Шикер. Він зазначив що вчорашні учні шкіл міста мають завжди пам’ятати стіни рідних шкіл, місто в якому народилися і навчалися, своїх вчителів, які вивели їх в люди, все добре, що було у них у житті. Від громади міста, міської ради Олександр Федорович побажав вчорашнім учням міцного здоров’я, благополуччя, Божої ласки і благословення, здійснення мрій та задумів, щоб всі добре здали тести ЗНО, вступили до обраних навчальних закладів, де здобудуть професію до душі і покликання.

В урочистій обстановці, під схвальні вигуки, оплески присутніх міський голова Олександр Шикер, секретар міської ради Микола Добровольський та начальник відділу освіти міськвиконкому Людмила Кухарук вручили золоті медалі найкращим за підсумками 11-річного навчання: Анастасії Драчук, Дарії Журик, Наталії Кирийчук, Юлії Маліванчук, Юлії Позняк, Даниїлі Полтавець, Ользі Калабській, Наталії Левчук, Анастасії Обуховській, Світлані Скрипці; срібні – Ганні Веремчук, Оксані Гудковій, Яні Майор, Роману Яцюку, Аліні Бережній.

Слова вдячності від випускників 2012 року вчителям та батькам висловила Юлія Маліванчук. Учениця Хмельницького музичного училища Юлія Сидорук подарувала свою пісню. В останні хвилини свого шкільного життя, як символ мрій і надій, кожен випускник пустив у небо кульку. Традиційним акордом заходу став вальс, у якому закружляли випускники зі своїми батьками.

В рамках свята того дня у кожному навчальному закладі відбулись випускні вечори, під час яких випускникам вручали атестати зрілості, згадувались найяскравіші миті їх шкільного життя, вручались нагороди за успіхи у навчанні, їм адресували свої напутні слова педагоги, батьки, учні молодших класів. У храмах міста випускники отримали благословення, за їх щасливе доросле життя молилися і просили Бога сприяти усім добрим задумам. А потім були випускні бали і традиційна зустріч вранішнього сонця. Так ще одне покоління вчорашніх школярів влилося у доросле життя.

Того ж дня на центральному майдані відбулось свято для випускників КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради. Їх вітав міський голова Олександр Шикер, представники обласного управління освіти, батьки, офіцери-наставники. На щастя, на долю майбутнім офіцерам силових структур пов’язували рушники, пускали в небо голубів, будували плани на майбутнє.

Іван ГЛУШМАН


Просмотров: 473 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]