Неділя

21.04.2019

21:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На підтримку Надії Савченко та вшанування пам’яті Бориса Нємцова

У неділю, 1 березня, в центрі Острога, біля магазину «Галина», міська та районна організації ВО «Батьківщина» провели акцію на підтримку голодуючої в застінках клятої москалії, підступно захопленої в полон української патріотки, льотчиці, депутата Верховної Ради України, делегата від нашої держави в Парламентську асамблею Ради Європи Надії Савченко та для вшанування пам’яті вбитого у столиці ворожої північно-східної країни Бориса Нємцова. Нагадаю, що він з великою повагою ставився до України, багато разів приїжджав до Києва та інших українських міст, був на Майдані та виступав зі сцени з підтримкою Помаранчевої революції та Революції гідності. 

Акція розпочалася о 10-й годині. Спочатку було встановлено партійний намет із лозунгами «Свободу Надії Савченко», «Руки геть від України, Путлер!». На столику були розміщені скринька для збору пожертв на потребу української армії, матеріали про Надію Савченко, зокрема копія її листа, який вона надіслала напередодні акції. Також була у траурній рамці з чорною стрічкою світлина Бориса Нємцова.

Об 11-й годині розпочався флеш-моб. Першою виступила Світлана Панченко, яка розповіла про боротьбу за свободу та 79-й день голодування Надії Савченко, серйозну загрозу для її здоров’я і життя, прочитала лист героїні з тюрми, замовлений в церквах Острога молебень за здоров’я бранки.

Також мова йшла про трагічну загибель напередодні акції опозиціонера до антинародного диктаторського режиму путіна Бориса Нємцова. Потім виступав депутат Острозької міської ради Василь Миронюк, заступник голови Острозької районної ради Надія Дем’янчук. Вони також говорили про героїзм Надії Савченко, рішуче засуджували внутрішню і зовнішню політику та війну клятої москалії проти України, висловлювали своє обурення з приводу підступного вбивства відомого політика, перекручування інформації про події в нашій державі та ін.

Під час акції всі бажаючі мали можливість отримати матеріали про Надію Савченко, спілкувалися з активістами, вносили кошти на підтримку української армії. І хоч виступаючі на флеш-мобі прямо не говорили, хто є замовником вбивства Бориса Нємцова, але ми розуміємо, що це діло рук, як і війна в Україні, сатани, антихриста, злодія, брехуна, душогуба КДБіського, кровопивці, терориста № 1 в світі, тирана, циніка, хворого на голову міжнародного злочинця путіна. Цей виродок, вірний послідовник тиранів гітлера та сталіна, ніяк не може заспокоїтися і продовжує засилати банди, фінансує та озброює терористів, які здійснюють жахливі вбивства в Україні та інших країнах світу. Доводиться констатувати, що острожани не дуже активно підтримали акцію. Найбільше людей було на початку – десь майже 40 осіб, під час флеш-мобу – понад 20. Думаю, що головне не число, а якість, і те, що острожани підтримують патріотку Надію Савченко та вшанували пам’ять загиблого Бориса Нємцова.

Іван ГЛУШМАН

№ 10 від 7 березня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 271 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]