Середа

24.04.2019

15:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На початку дорослого життя
У минулому номері нашої газети ми розповідали про свято Останнього дзвоника у міських загальноосвітніх навчальних закладах. Того дня, 24 травня, і наступного – у суботу  - такі ж святкові заходи відбулись і в закладах освіти інтернатного типу, які підпорядковані Рівненській обласній раді. Ці заходи для більшості учнів підбили підсумок навчального року, стали стартом літніх канікул, а для випускників початком дороги у доросле життя.   

У КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» свято Останнього дзвоника гармонійно поєднали із іншим – «Творча обдарованість  2013». Тож гості свята, наставники, представники влади, вручаючи кращим учням закладу відзнаки за досягнення ще й вітали першокурсників із закінченням навчального року, а випускників – з фінішем навчання у ліцеї. Традиційний Останній дзвоник зі сцени районного Будинку культури подали ліцеїсти 2 курсу Олексій Венгерець, Андрій Троцюк, Валентин Мисько, Дмитро Стеха.

Лінійку з нагоди свята Останнього дзвоника в КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» поєднали із випускним. Урочистості того дня стали фінішем навчання дітей з вадами слуху випускних класів – десятого та дванадцятого, а для всіх інших початком канікул. Учнів закладу вітали із святом: директор Рівненського обласного центру «Інваспорт» Віктор Кучер, завідувач Рівненської психолого-медико-педагогічної консультації Тетяна Коток, координатор місії «Братерство без кордонів» Олександр Мелещук, батьки випускників, директор школи-інтернату Галина Лебідь, яка вручала грамоти учням школи-інтернату за успіхи у навчанні, активним учасникам художньої самодіяльності. Для випускників і всіх присутніх жестову пісню виконала учениця 5 класу Оксана Гусарук. В свою чергу випускники танцювали вальс та співали жестові пісні. В кінці святкових заходів батьки подарували випускникам коровай, благословляючи їх таким чином у добру життєву дорогу.

Святкові заходи з нагоди свята Останнього дзвоника у КЗ «Острозька спеціальна школа-інтернат І-ІІ ст. №2» розпочались із того, що під звуки козацького маршу було внесено на подвір’я закладу державний прапор. Під час виконання гімну України його підняли. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор школи-інтернату Галина Бернацька. Віршами бажали успішної життєвої дороги першокласники цьогорічним випускникам. Вони, в свою чергу, дякували своїм вихователям, вчителям, друзям за те, що навчалися різним наукам і вмінню жити у суспільстві. На завершення свята всім випускникам були вручені повітряні кульки. Коли звучала мелодія веселої дитячої пісні їх відпустили і вони злетіли високо у небо. Останній дзвінок подали учениця підготовчого класу Лілія Башинська та випускник Олександр Ткачук. Перед святом учням школи-інтернату зробили подарунок їхні шефи – Рівненське обласне управління Державної автомобільної інспекції. 23 травня вони організували екскурсію для 25 учнів у обласний центр. Там перед ними виступала агітбригада ДАІ, інтернатівці знайомилися із технікою вартових доріг, а на закінчення був організований солодкий стіл для підшефних.

Іван ПАВЛІВ
№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 476 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]