П'ятниця

19.04.2019

18:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На «Різдвяних піснеспівах» колядувала «Співаночка»

Добром, гарними колядками та щирими віншуваннями представляв Острожчину зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка» на ХІ фестивалі пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви». Фестиваль проходив у м. Рівне за сприяння Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Рівненської міської ради. 

Урочисте відкриття фестивалю відбулося 8 січня у Свято-Покровському кафедральному соборі. А вже 9 січня наша «Співаночка» відкривала другий день свята на майдані Незалежності біля головної ялинки Рівного.

– Ми – дитячий колектив, до якого належать дітки віком 9-11 років. Фестиваль проходить у вечірню пору з 17.00 по 20.00 годину. І нас, як наймолодших учасників, другого дня запросили на сцену першими, – розповідає керівник зразкового дитячого ансамблю народної пісні «Співаночка» Інна Хмарук. – Треба також зазначити, що діти у теперішньому складі ансамблю вперше виступали поза межами міста. Ті старші дітки, які випустились минулого року, багато їздили, брали участь у різноманітних конкурсах, для цих молодших – це був перший серйозний досвід.

Але «Співаночка» гарно справилась зі своїм завданням, успішно виконала усю програму, яка складалась з п’яти колядок та віршованих віншувань. Юних острожан гарно прийняли, після їхнього виступу лунали гучні оплески та вигуки «Браво!». Також діти отримали солодкі гостинці. Треба віддати належне організатором фестивалю, які забезпечили усіх дітей подарунками.

Крім керівника ансамблю, учасників колективу супроводжували концертмейстер Віталій Хмарук та директор дитячої музичної школи Наталія Балаушко. За словами Інни Хмарук, діти надзвичайно задоволені і такою поїздкою, і участю в «Різдвяних піснеспівах». Дехто з вихованців вперше побачив рівненську ялинку, усі з задоволенням прогулялись на майдані та Різдвяному ярмарку, зробили гарні фото на пам’ять. Учасники колективу та керівники щиро дякують міському голові Олександрові Шикеру за забезпеченням транспортом.

Фестиваль «Різдвяні піснеспіви» триватиме упродовж 10 днів, а заключний Гала-концерт учасників відбудеться 19 січня на Водохреще у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі о 17:00 годині.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 3 від 17 січня 2015 р. Категория: Народні звичаї, свята, релігійне життя | Просмотров: 262 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]