П'ятниця

26.04.2019

05:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На сходинках до щасливого майбутнього
Національний університет "Острозька академія" вже вкотре запрошує на навчання абітурієнтів з різних куточків нашої держави. Від вступників немає відбою. Вони поспішають якнайшвидше подати документи в омріяний ВНЗ, бо він є один із найпрестижніших вишів, що увійшов у десятку кращих класичних університетів України. А щоб докладніше дізнатися про вступну кампанію 2012 – запитую думки абітурієнтів, їх батьків та членів приймальної комісії.

Перш за все на мої запитання відповідає Галина Пастушок – відповідальний секретар приймальної комісії, яка має найточнішу інформацію щодо вступної кампанії:

– Вступна кампанія стартувала з 2 і триватиме до 31 липня, за винятком спеціальності «Журналістика», де проводиться творчий конкурс, тому здати документи необхідно до 17 липня. Конкурс сертифікатів проводиться з 1 серпня, зарахування на місця за державним замовленням – 11 серпня 2012 року. Приймальна комісія приймає рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у 3 етапи: у перший (1 серпня), п’ятий (5 серпня) та восьмий (8 серпня) дні. Хочу відмітити те, що станом на 10 липня на напрями підготовки ОКР «бакалавр» в наш університет подано 2017 заяв, що більше у порівнянні з минулим роком. Частка електронних заяв становить 12%. Відсоток місць, виділених для навчання студентів за держзамовленням, збільшився до 42%. Найбільше подано заяв на такі напрями підготовки бакалаврів, як «Правознавство», «Філологія» (англійська мова та література) і «Фінанси і кредит». Коли абітурієнти заповнюють заяви на вступ, батькам ми пропонуємо екскурсії.

Мені вже кортить поспілкуватися з абітурієнтами, які з папками в руках, хвилюючись, ходять коридорами академії чи сидять на лавах. Спершу натрапляю на студентку, яка вже вдруге стає абітурієнтом, адже саме в Острозькій академії хоче здобути другу вищу освіту.

– Я приїхала сюди із Старокостянтинова, – розповідає Інна Головченко, – документи подала на англійську філологію. Мені потрібна друга вища освіта, яку хочу здобути в Національному університеті «Острозька академія». Тут високий рівень освіти, привітні викладачі, дуже затишно.

Прямую далі й біля відчиненої брами зустрічаю абітурієнтку Олю та її тата:

– Сюди ми приїхали із селища міського типу Локачі Волинської області. Мені подобається сам заклад, досить майстерно і гарно побудований, схожий на замок. Документи подала одразу на три напрями: «Філологія» (українська мова та література), «Правознавство» і «Документознавство та інформаційна діяльність». Хочу вчитися за бюджетні кошти.

До розмови приєднується і тато Олі:

– Це перший вуз, в який моя донька подає документи. Навчатися тут матеріально легше, ніж будь-де. Я цілком підтримую вибір Олі, бо Острозька академія – це справді престижний заклад, який надає високий рівень ерудованості та фахової підготовки. Глибокі знання – це сходинки до щасливого майбутнього.

У Національному університеті «Острозька академія» працює багато студентів-волонтерів, які допомагають абітурієнтам ознайомитись із навчальним закладом. Про їх роботу розповів один із студентів, що навчається на факультеті політико-інформаційного менеджменту, Дмитро Кравчук:

– Неодноразово доводилося відповідати на запитання абітурієнтів про те, чи складно вчитися в університеті, чи надаються гуртожитки для студентів, чи довгими бувають черги до приймальної комісії, чому не можна заходити з батьками? Нещодавно абітурієнтам спростили роботу – ввели електронне подання заяв. Цього року їх значно більше, бо ще минулого дехто боявся, що не зареєструється, і його заявку не розглянуть.

Чимало людей зібралося біля дошки оголошень для абітурієнтів. Проте не тільки вступники намагаються бути в курсі останніх подій університету, а й їхні батьки.

На закінчення зазначу, що вибір майбутньої професії – вчинок відповідальний і важливий, який визначає майбутнє людини. Дуже важливо не помилитись. Я вже зробила свій вибір, і моїм бажаним вищим навчальним закладом стала Острозька академія.

Яніна ЗАГУРСЬКА, абітурієнтка
Просмотров: 491 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]