Субота

20.04.2019

20:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На стежці здорового життя
Здоров’я необхідно гартувати кожного дня, і тренувати підростаюче покоління, починаючи з колиски. В нашому місті молодь за бажанням може тренуватись у спортивній школі. Але я хочу розповісти вам, шановні читачі, що у місті функціонує ще і школа Фудокану з карате-до.

Тренує хлоп’ят і дівчат сенсей, який вже досяг синього поясу, Анатолій Олексійович Худолій, викладач «Острозької академії». Приємно відзначити, що людина дійсно переймається дітьми, при цьому дисципліна у групі жорстка, повага між учнями і вчителем – безмірна. Дивлячись на свого сина Михайла, розумію, що це все йому на користь – для здоров’я і духовного розвитку, хоч він іще маленький. Діти ідуть займатися з цікавості, а потім їх це захоплює настільки, що пропуск заняття стає найбільшим покаранням. Анатолій Олексійович наполегливо вчить поважати спорт, тренувати своє тіло і ні в якому випадку не нападати на когось першим, а лише вміти дати відсіч у разі небезпеки.

В кінці року діти, які займалися щиро, від душі, поїхали в Рівненську федерацію карате на здачу іспиту. І було приємно, що наші діти, на противагу іншим, більш здібні, організованіші, серйозніше підійшли до здачі екзамену. А він був не простий!

Від дітей вимагали показати на високому рівні все, що вони вчили за рік. У мене, як кожної люблячої мами, стискалося серце від переживань, щоб не підвели, щоб все пройшло добре. І яка я буле задоволена, коли все відбулося пречудово! Все це завдяки правильному педагогічному підходу, любові до дітей і спорту нашого сенсея Анатолія Олексійовича, людини з великої букви.

Уся група захистила свої пояси, за що отримала дипломи міжнародного зразка.

Звичайно, хочеться подякувати і директору Будинку школяра Андрію Дякову за те, що він не залишився байдужим і надав приміщення для тренувань.

Тож закликаю батьків в наш закомп’ютеризований час звернути увагу на наших дітей і направити їх на стежку справжнього здорового життя.

Валерія ПАНЮК
Просмотров: 1795 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]