П'ятниця

26.04.2019

17:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На свято до лялькового театру
Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради 8 січня організував поїздку на новорічне свято до Рівненського обласного академічного театру ляльок для 15 дітей соціально незахищених категорій населення міста.  

У обласному центрі для дітей професійні актори організували дуже цікаве свято. Під час нього діти брали участь у конкурсах, мали можливість пограти біля гарної лісової красуні в різноманітні ігри, водили хороводи, співали, колядували із Дідом Морозом, Снігуркою, відомими і новими казковими героями.

Після рухової розважальної програми дітей запросили переглянути новорічну виставу за участю як персонажів, які нещодавно зійшли зі сторінок книжок, так і давно знайомих ще їх бабусям та дідусям. Був там і Губка Боб, і Лунтік, і Карабас Барабас, і Метелик й інші добрі та злі персонажі. Дуже цікаво та оригінально була побудована вистава – у формі гри на комп’ютері. Казкові герої долали багато труднощів, але у підсумку, як годиться, перемогло добро. На завершення усі діти отримали від Діда Мороза та Снігуроньки дуже гарні солодкі подарунки.

– Щиро дякуємо за допомогу в організації  поїздки на свято добродіям, які надали кошти – Острозькому міському голові Олександру Шикеру,  підприємцю Ларисі Сідоровій (магазин «Горинь»), керівнику заправки «ОККО» Миколі Скороходу, – каже начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ірина Волянюк. – Ще раз хочу подякувати й тим людям, які допомагали нам організувати новорічні та різдвяні заходи  для дітей міста – депутатам Острозької міської ради Борису Гловацькому та Василю Самолюку; Людмилі Гресько (ПП «Земельне бюро»), Руслані Веляник (МП «Медсервіс»), Руслані Пшеничці (аптека «Арніка»), Михайлу Конощуку (магазин «Лілея»), адміністрації  магазинів «Колібріс», «Колорит»; приватним підприємцям Юрію Ільчуку, Ларисі Чубай, Тетяні Вільбовець, Світлані Куфальській, Ілоні Франковській. Хай їм усім Бог дасть міцного здоров’я, благополуччя, трудової наснаги, любові і затишку у сім’ях.

Іван ПАВЛІВ

№2 від 11 січня 2014 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]