Четвер

18.04.2019

19:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

На свято Миколая завітали казкові герої

Свято Миколая відзначають 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже Святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки. 

Саме  19 грудня учнівський колектив 5-А класу Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», який запросив на свято учнів початкових класів та своїх рідних,  перевтілився із серйозних учнів у казкових персонажів. Юні актори  яскравим  виступом вразили не тільки Святого Миколая, а й глядачів. Тут  були і Святий Чудотворець зі своїми янголами, Буркотун і Веселун, Баба-Яга та циганки, астрономи, Зима та сніжинки. Хлопці-українці з україночками просили у Чудотворця оберігати рідну землю, підтримати в скрутні часи і створити чудо – принести мир та повернути благодать на Батьківщину. А спільна гра чортиків із залом «Якщо весело живеться, роби так!» подарувала масу позитивних емоцій, дитячих посмішок та радості.

У підготовці та організації цього яскравого театралізованого дійства брала  активну участь вся класна родина: діти, вчителі та батьки. Саме  завдяки співпраці, талантам наших діточок,  чудовим костюмам, продуманому музичному супроводу та тематично святково  вбраній  актовій  залі вдалося в повній мірі передати і розкрити духовність  свята, донести важливість його для кожного з нас, посіяти нову надію в добро і злагоду, відчути, як з новою силою піднімається віра в серцях, як тягнеться душа до світла, як прагне миру і любові.

Згасли вогники на сцені, актова зала «поринала у відпочинок», дітки насолоджувалися в класі святковими подарунками, але ще довго в коридорах навчального закладу було чутно, як учні та батьки ділилися враженнями від свята. Адже найкраще свято тоді, коли дітки духовно зростають, вчаться бути добрими та розумними.

До нових зустрічей з Миколаєм у 2015 році!

Марина КРИМІНСЬКА,
класний керівник 5-А класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

№ 53 від 27 грудня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 267 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]