Субота

20.04.2019

19:15

На виїзді перемогли «Альянс»
У неділю, 25 серпня, відбувся 9 тур чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани, граючи на виїзді, здолали межиріцький «Альянс». Ця перемога дозволила команді одноосібно посісти третю сходинку турнірної таблиці.

З перших хвилин гра більше проходила у центрі поля. Обидві команди намагались прорватись до воріт суперника, але добре діяв захист, який руйнував усі зусилля нападників. Першу гольову ситуацію біля воріт гостей створили межирічани на 6 хвилині. Тоді був призначений штрафний удар недалеко від карного майданчика. «Альянс» розіграв м’яч і був завданий сильний удар по воротах. Але воротар острожан відвів загрозу. Тут же гострою атакою відповіли острожани. І в цьому випадку добре зіграв голкіпер, але вже господарів. На 14-ій хвилині добру нагоду втратив Ярослав Блейчик, коли він на мить опинився сам-на-сам перед воротарем сільської команди, отримавши хороший пас від Олександра Чутченка. На жаль, його удар виявився неточним.

Впродовж матчу більшу територіальну та ігрову перевагу мали острожани. Вони багато разів могли відзначитись, але лише двічі втілити перевагу у голи. На 38-ій хвилині ФК «Острог» атакував правим флангом. Звідти м’яч Володимир Захарчук переадресував у карний майданчик і Олександр Чутченко відкрив рахунок. На 40-ій хвилині, під час атаки острожан, м’яч було послано верхом у карний майданчик господарів. Там ситуацію намагався «розрядити» захисник. Але м’яч від його голови полетів не за межі поля, а прямісінько у ворота. Голкіпер виявився не готовим до такого розвитку подій і довелось йому знову виймати шкіряного із сітки воріт. Так рахунок став 2:0 на користь ФК «Острог».

На третій хвилині другого тайму острожани провели масовану атаку на ворота межирічан. Дивно, але кілька завданих ударів і ногами, і головою не призвели до взяття воріт. У тій ситуації непогано зіграв воротар, захисники. Запам’яталась також 20 хвилина другої половини матчу, коли «Альянс» міг скоротити розрив, а то й зрівняти рахунок. Але у вирішальний момент нападник господарів схибив, і м’яч пролетів повз ворота. Гол сільські футболісти забили на 39-ій хвилині. Тоді був призначений штрафний удар неподалік від центрального кола. До речі, футбольне поле у Межирічі значно менше, ніж в Острозі, і острожанам на перших хвилинах важко було адаптуватися до його розмірів, а також помітних нерівностей. Удар був сильний, а головне – точний. М’яч летів по дузі і майже під перекладиною влетів у ворота. Так рахунок став 2:1 на користь острожан. За час, що лишився до кінця матчу, обидві команди намагались організувати результативну атаку, але краще за нападників грали оборонці та голкіпери. Тож суддя матчу в підсумку зафіксував перемогу острожан.

Після 9-го туру ФК «Острог», набравши 11 очків, закріпився на третій сходинці турнірної таблиці. Матч між ФК «Вельбівно» та оженинським «Цукровиком» завершився з рахунком 4:0. На превеликий жаль, вслід за переможцем другої ліги, володарем кубка району 2011 року – СК «Академія», а також командами першої ліги ФК «Розваж», «Горинь» припинив виступи минулорічний чемпіон району «Звиса». У цьому турі ця команда мала грати з ФК «Грем’яче». У зв’язку з тим, що мощаницька команда знялася з чемпіонату, їй зараховано технічну поразку, а супернику – перемогу з рахунком 3:0. У турнірній таблиці у стані лідерів зміни немає. Вельбівненська команда впевнено крокує до золотих медалей. За певних умов за срібло може поборотися міська команда. Наступна гра острожан відбудеться вдома завтра на стадіоні Національного університету «Острозька академія» із оженинським «Цукровиком».

Іван МОЧЕРНЯК
№35 від 31 серпня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 261 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0