Неділя

21.04.2019

17:05

На жаль, перший млинець…

У суботу, 18 квітня, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбувся дебютний матч Острозької футбольної команди «Острог-Академія», яка в рамках 1/16 розіграшу Кубка області приймала минулорічного бронзового призера в першій обласній лізі – ФК «Гоща-АМАКО». На жаль, як часто кажуть, перший млинець вийшов глевкий. Зрештою, і це головне, дебют відбувся, вона буде виступати в обласній першості…

Вже на перших хвилинах гри грізний суперник пе­ре­хопив м’яч і біля свого карного майданчика острожани порушили правила. Зі штрафного гості й відкрили рахунок. Звісно, цей гол неабияк вплинув на команду, бо вона, хоч й боролася наполегливо, але здавалося, що у гостей на одного футболіста більше. У перерві після першого тайму, який завершився з рахунком 0:2 (ще один гол наша команда пропустила за 2 хвилини до тайм-ауту), тренер команди Микола Плісецький розповів, що не змогли вийти, з різних причин, на гру п’ять основних гравців. Також я помітив, але на трибуні, кількох нетішинських «легіонерів». З них лише один боровся за кращий результат. Крім нього на поле вийшло багато наших місцевих вихованців ДЮСШ та кілька студентів академії на чолі з граючим тренером Олександром Марченком. Як показала гра – із таким сильним суперником, команда, м’яко кажучи, виглядала блідо.

Команда через нашу газету і афіші запрошувала на матч своїх вболівальників, острожан. Їх, на жаль, на стадіоні я нарахував, разом із запасними гравцями нашої команди і суперника, трохи більше 100 осіб. Звісно, було холодно, багато хто садив картоплю, але хіба це завада для справжнього вболівальника…

В другому таймі, чи то заміни вплинули на команду, чи то далася взнаки втома, але гра острожан ще більше розладналася. Хоч вони продовжували спроби організувати атаки, але захист суперника без проблем все руйнував. Натомість острожани пропустили в свої ворота ще 4 м’ячі і у підсумку зазнали поразки 0:6. Неприємно, але не страшно. Якщо згадати, що п’ятиразові чемпіони світу, професіонали вищого рівня, вдома зазнали нищівної поразки з рахунком 1:7, то поразка нашої щойно сформованої аматорської команди виглядає не такою вже й проблемою. Спорт є спорт…

Іван ГЛУШМАН

№ 17 від 25 квітня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 187 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0