Субота

20.04.2019

07:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наближається День міста
Шановні острожани! Наближається День міста, який цьогоріч ми відзначатимемо 10 червня. Це свято усієї острозької громади, тому нам з вами вирішувати, яким буде святкування і як краще його організувати. Саме тому заздалегідь звертаємось до кожного жителя Острога з проханням подавати свої пропозиції та ідеї для проведення нашого свята. Можливо, це буде цікаве доповнення до традиційної Алеї майстрів чи новий атракціон, презентація власної творчості, незвичайна виставка чи оригінальна розвага для дітей і таке інше. Членом організаційного комітету з підготовки відзначення Дня міста може стати кожен небайдужий. Звертайтеся, пропонуйте, підказуйте!

У цьому році на святкування 912-ої річниці древнього Острога очікується багато гостей із-за кордону. Це дорослі і юні представники з міст-побратимів Беруня, Сандомира, гості з польських міст Ілава і Ґнєв, які теж хочуть стати побратимами Острога, а також делегація з Німеччини. Загалом близько 100 осіб. Іноземні гості перебуватимуть у нашому місті кілька днів, тому підприємці – представники громадського харчування, готельного бізнесу, торгівлі мають шанс показати якість свого сервісу, продукції і гостинність Острога з найкращої сторони, при цьому отримавши для свого бізнесу додаткові прибутки.

Відзначимо, що у зв’язку з обмеженістю бюджету, святкування Дня міста буде проведене виключно за спонсорські кошти. Сподіваємось на розуміння і підтримку представників бізнесу Острога, активність кожного жителя міста, адже лише спільні зусилля громади і влади створять пам’ятне і радісне святкування Дня народження Острога.

Телефони: 2-33-35 – Систалюк Зоя Федорівна,

2-22-60 – Логвін Ольга Андріївна.

Міськвиконком
Просмотров: 397 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]