П'ятниця

19.04.2019

09:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Надавали практичну допомогу

В країні продовжується чергова хвиля мобілізації. Бійці Збройних Сил України, які незабаром відбудуть в район проведення антитерористичної операції, проходять вишкіл на навчальних полігонах. Не залишається осторонь цієї справи і Острозька райміська організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Вона також активно включилися в допомогу українській армії. 

Відповідно до розпорядження голови обласної організації ТСОУ Сергія Кошина з Острога до Рівненського військового полігону з 26 лютого до 6 березня відправились для надання практичної допомоги армії майстер виробничого навчання з водіння автомобіля Віктор Мишинюк та інструктор індивідуа­льного навчання водіння автомобілів Олександр Башинський. Вони навчали і підвищували кваліфікацію призваних до лав Української армії солдатів, які будуть водіями різних транспортних засобів. Пізніше на заміну їм поїхав Дмитро Юрчук.

Острожани проводили заняття, під час якого розповідали і показували, як необхідно проводити технічне обслуговування та ремонту автомобілів, вдосконалювали практичні навички водіння. Також Віктор Васильович та Олександр Броніславович брали участь у виїзних маршах, де відпрацьовувалися рух автомобіля в колоні, по дорогах та бездоріжжю.

Із аналогічною місією на полігоні з 24 по 31 березня побували працівники спортивно-технічного клубу Олександр Башинський , Дмитро Юрчук (вдруге) та Павло Форсюк.  Він проводив заняття з правил дорожнього руху, будови автомобіля та їх обслуговування. Голова Острозької райміської організації ТСОУ Дмитро Волянюк розповів, що заняття проходилися за кошти очолюваної ним організації. В подальшому острожани планують і далі допомагати українській армії для того, щоб бійці отримали кращі навики та знання у справі захисту Батьківщини.

Іван ПАВЛІВ

№ 15 від 11 квітня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 200 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]