П'ятниця

19.04.2019

17:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нагороди отримали кращі ліцеїсти
У суботу, 25 травня, в районному Будинку культури відбулось свято «Творча обдарованість 2013», де нагороди отримували кращі з кращих вихованців та вчителів КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради. Це свято поєднали з іншим – Останнім дзвоником.  

Переоцінити важливість подібних заходів неможливо. Відзначення кращих вихованців навчального закладу у навчанні, найактивніших у суспільному житті, наполегливих у спорті неабияк заохочує дітей, сприяє підвищенню їх самооцінки, підсилює бажання ще більше працювати, показує позитивний приклад іншим. Часто буває так, що загорівшись бажанням бути серед кращих, учень докладає максимум зусиль і в наступному році досягає бажаного, а найголовніше – здобуває міцні знання та формується як суспільно активна людина.

Впродовж навчального року ліцеїсти брали участь у багатьох інтелектуальних та спортивних змаганнях. Готуючись до них, вони здобували знання, міцніли фізично, а перемоги, призові місця підвищували рейтинг закладу. Це дуже важливо, коли постає питання про доцільність існування закладу чи організації. Але про це нижче, а свято «Творча обдарованість» – це підсумок щоденної роботи колективу впродовж навчального року, відзначення наполегливої праці вихованців і їх наставників, а ще – подяка батькам за належне виховання дітей.

Ліцеїстів на святі вітали: міський голова Олександр Шикер, голова Острозької райдержадміністрації Василь Дума, начальник ліцею Дем’ян Поліщук, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко. У своєму виступі Анатолій Олексійович після привітань і щирих побажань закликав усіх припинити розмови про закриття ліцею-інтернату і запевнив присутніх, що він далі буде обласним комунальним закладом, працюватиме, аби стати одним із найкращих в Україні.

Ліцеїстів нагороджували у номінаціях. Анд­рія Троцюка за І місце в ІІІ етапі предметної олімпіади (обласному) з інформатики та Іллю Покотила – учасника ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (далі – МАН). У номінації «Досягнення року» відзначено Олександра Смаглюка – переможця ІІІ етапу олімпіади з правознавства та історії, Владислава Чорноволова, Дмитра Ромашку, Андрія Білоуса – учасників ІІ етапу МАН. У номінації «Науково-дослідницька робота. Історія» відзначено Юрія Гомоновича за І місце в 2 етапі МАН. В номінації «Науково-дослідницька робота. Фізика» нагородили Дмитра Ромашку за ІІ місце в 2 етапі МАН, Геннадія Венцурика за ІІІ місце в 2 етапі МАН. У номінації «Науково-дослідницька робота. Українська мова» нагороду отримав Владислав Загура за ІІІ місце у 2 етапі МАН та Сергій Полюхович – учасник ІІ етапу МАН. У номінації «Біологія» відзначено Владислава Загура, Дмитра Стеха, Миколу Данилюка, Олександра Смаглюка, Віталія Перетятко за ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних біологів. У номінації «Захист Вітчизни» перемогу присудили Валентину Лесько. У номінації «Фізична культура. Кращий спортсмен ліцею» переможцем визнано Олександра Мельника. Було також вручено залікові книжки спортсменів, ліцеїстам, які виконали нормативи для присвоєння спортивних розрядів. Подяки отримали і батьки – за зразкове виховання своїх дітей, тісну співпрацю із ліцеєм, педагоги – за підготовку ліцеїстів до олімпіад та МАНу, ліцеїсти – за активну участь у роботі гуртків художньої самодіяльності.

Отримуючи нагороди – дипломи, грамоти, посвідчення, символ мудрості – «сову», ліцеїсти дякували своїм командирам, вчителям, вихователям, науковим керівникам, батькам за допомогу у досягненні мети.

Впродовж свята свою майстерність показували учасники гуртків: вокального – чудово співали, драматичного – майстерно показали уривок із п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло» та духовий оркестр. На завершення свята він зірвав шквал оплесків. А поки лунав Останній дзвоник, ведучі дякували глядачам за участь у святі, оркестранти встигли вишикуватись і зустрічали педагогів, батьків та своїх друзів бадьорим маршем.

Іван ГЛУШМАН
№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 368 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]