П'ятниця

19.04.2019

09:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нагороди за любов до природи
Днями відбулися підсумки акції «Збережемо ялинку – відродимо традиції нашого народу», яку оголошував Національний природний парк «Дермансько-Острозький» та острозький районний молодіжний клуб «Здрав будь» і про яку інформувала «Замкова гора».   

Як зазначила на початку заходу головний спеціаліст відділу еколого-освітньої роботи Національного парку Оксана Головко, метою акції є виховання бережного ставлення до природи рідного краю, відновлення традицій наших предків. І роботи, які були представлені на виставці в бібліотеці, яскраве свідчення любові до природи (фото 1). Про неї та Україну співали тріо «Україночка» та Настя Ягодка (керівник Н. Бондар). Про важливість акції говорили заступник голови РДА М. Шевчук та начальник відділу культури РДА М. Кузьмінчук. Вони оцінили творчість юних, дякували організаторам акції.

Керівник клубу «Здрав будь» Олег Швець розповів присутнім про дідуха як символ родинної єдності поколінь, про те як він робиться, що означають його елементи, як колись дідуха прикрашали замість ялинки.

Координатор акції Роман Михайловський нагородив її переможців. Ними стали Тарас Сорочук з Оженина, Богдан Сосновчик з Верхова та Вероніка Ковальова з Острога (фото 2). Найцікавішою презентацією свого виробу стала ілюстративна розповідь про дідухів-павуків Тараса Сорочука (фото 3). Заохочувальні призи від організаторів акції отримали Сергій Гладищук із Слобідки, Максим Сорочук, Бузовська Ліда з Оженина. Відзначена була і колективна робота учнів Краївської школи. Усім учасникам акції, працівникам бібліотеки організатори дякували та запрошували до подальшої співпраці на благо збереження природи рідного краю.

Олена ТОЛОЧИК№5 від 2 лютого 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]