Четвер

25.04.2019

01:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільша фракція у міськраді зменшилась

У п’ятницю, 28 листопада, відбулася 61 сесія Острозької міської ради. Депутати розглядали питання, які стосувалися бюджету, освіти, вносили зміни до програм, розглядали заяви громадян, підприємств, установ, організацій та ін. Цього разу голосували народні обранці одностайно з усіх питань порядку денного. У своїх виступах депутати порушували питання благоустрою міста, зайнятості дітей у післяурочний період, харчування в навчальних закладах. А ще було повідомлено про вихід кількох депутатів із найбільшої фракції у міській раді. 

Після традиційного оголошення про кворум (прибуло 17 із 30 депутатів), запрошених та присутніх (були журналісти Інтернет-видання «Новини Рівненщини») виконання Державного гімну, головуючий – міський голова Олександр Шикер – привітав депутата міськради Сергія Рибачка з Днем народження, який він святкував у міжсесійний період.

При розгляді першого питання порядку денного – плану роботи сесії, заступник міського голови Анатолій Лисий запропонував розглянути питання Про внесення змін у додаток до рішення Острозької міської ради від 27 червня 2014 р. № 640 Про міську програму розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2014 – 2017 роки. Після інформації про те, що питання розглядалось на комісіях, депутати одноголосно затвердили порядок денний разом із тими питаннями, які були опубліковані в розпорядженні міського голови щодо скликання сесії у нашій газеті № 47 від 15 листопада ц. р.

А далі, як і завжди, після коротких інформацій тих, хто готував питання до розгляду, повідомлень голів (членів) профільних комісій міськради щодо розгляду питань на засіданнях комісій та їх рекомендацій сесії, запитань, уточнень, допов­нень, коротких дискусій за всі запропоновані проекти рішень депутати одностайно приймали по них рішення.

В процесі обговорення основних питань порядку денного брали участь начальник фінансового управління Тетяна Мацун, заступник міського голови Анатолій Лисий, депутати Сергій Іщук, Юрій Ягодка, Григорій Аршинов, Борис Гловацький, Василь Миронюк, Роман Гресько та ін.

Під час подання депутатських запитів Ольга Шевчук просила дати роз’яснення щодо встановлення квіткових клумб по вулиці Лесі Українки та стоянок таксі по вул. Островського. Депутат Юрій Олексійчук аналізував відповідь на свій запит щодо харчування дітей у навчальних закладах міста.

У частині «Різне» депутат Василь Миронюк оголосив, що у фракції ВО «Батьківщина» пройшли зміни. Із неї вибуло 4 депутати. Напередодні, на засіданні згаданого депутатського об’єднання у міській раді, головою фракції обрано Григорія Аршинова. Продовжуючи тему, після сесії я спілкувався з Василем Миколайовичем. Він сказав, що нещодавно, згідно поданих заяв, а також відповідно до рішення міської організації ВО «Батьківщина», з партії виключено 5 партійців – Олександра Корнійчука (до цього голова згаданої фракції у міськраді), Володимира Степанюка, Івана Ткачука, Олександра Олішевського та Миколу Добровольського.

Володимир Степанюк просив колег і присутніх самим приєднатися і запросити до участі у акції до свята Миколая по збору продуктів харчування для бійців, які перебувають в зоні АТО. Приймаються домашні консерви, закрутки, а також придбані в магазинах продукти тривалого терміну зберігання. Для цього в торгівельних закладах міста розставлені спеціальні кошики, а також збір добровільних пожертв проводиться в міській дитячій бібліотеці. Виступаючий також звернув увагу присутніх на порушення правил благоустрою одним із підприємців, який, встановивши свій торговий намет, заважає паркуванню автомобілів у районі ресторану «Острог».

Борис Гловацький говорив про те, що дітям і далі в деяких торгових точках продають цигарки та спиртні напої. Свідком цього він був сам і припинив порушення. Депутат просив працівників міліції, відділи освіти, молоді та спорту, щоб вони більше звертали уваги на дітей, які перебувають у вечірню пору на вулицях міста, щоб їм не дозволяли купувати цигарки і спиртне, проводити відповідну роботу, як з дітьми, так і підприємцями у сфері торгівлі, щоб не допускати порушень.

Ігор Кузьменко просив подбати про освітлення вулиці Городище. Міський голова Олександр Шикер, продовжуючи тему безконтрольності неповнолітніх, наголосив на тому, що необхідно продовжувати проводити спільні рейди працівників міліції, відділів освіти, сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому для виявлення неправомірних вчинків як самих неповнолітніх, так і щодо продажу заборонених товарів.

Григорій Аршинов запропонував збільшити фінансування на позашкільну роботу серед учнів шкіл, щоб зайняти їх різними гуртками, заходами у післяурочний час. Виступаючий також просив відновити та покращити освітлення в районі магазину «Горинь» і піцерії «Маестро». На цьому чергова сесія завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 289 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]