Неділя

21.04.2019

17:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільша проблема – сімейне насильство
Дільничний інспектор міліції не лише представник влади, але й просто мудра людина, до якої звертаються за порадою та допомогою. Тож, напередодні Дня дільничного інспектора міліції начальник СДІМ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Сергій Марченко розповідає про будні та здобутки свого підрозділу.

– З якими видами злочинів найчастіше стикаються дільничні інспектора міліції?

– Безсумнівно це дрібні крадіжки, хуліганство, торгівля самогоном та інше. Проте найбільшою проблемою лишається сімейне насильство. Хотілось би зазначити, що віднині співробітники ДІМ виявляють і злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Для прикладу, зовсім нещодавно, наші працівники виявили незаконні посіви рослин маку у кількості 1066 та 10 – коноплі на присадибній ділянці жителя с. Михайлівка Острозького району.­

– Сергію Валерійовичу, як охарактеризуєте роботу підпорядкованого Вам підрозділу?

– Є мінуси, проте є й свої позитивні сторони. Для прикладу, співробітники СДІМ Острозького МВ за 5 місяців цього року розглянули 567 заяв та повідомлень, тоді як у минулому році лише 350. Також збільшилась кількість розкритих злочинів, за зазначений період нам вдалося розкрити 23 злочини, що на 4 більше, ніж в минулому. Завдяки профілактичній роботі зменшилась кількість рецидивних злочинів на 45,5%, злочинів вчинених у громадських місцях на 60% і у стані алкогольного сп’яніння – на 52,9%.

– Чи існує нині така проблема як неукомплектованість служби?

– Ні, наша служба повністю укомплектована. Нещодавно з вищих навчальних закладів поприходили молоді спеціалісти, які і поповнили наші ряди, сподіваюся, що вони швидко увійдуть у колектив та покажуть гарні результати роботи.

– Ви працюєте у міліції вже понад 5 років і вже очолюєте СДІМ. Що допомогло у такий короткий час очолити підрозділ?

– Головне належним чином виконувати свої обов’язки, не лінуватися і це обов’язково оцінять. Саме так і трапилося зі мною. Коли з’явилася вакансія начальника СДІМ, керівництво міськвідділу, а саме заступник начальника – начальник МГБ Андрій Венгерчук та начальник Острозького МВ Валерій Самчук, запропонували мені очолити цей підрозділ. Тож хочу їм виказати велику подяку за виявлену довіру та надання мені можливості проявити свої вміння на займаній посаді.

– Ваш підрозділ налічує найбільшу кількість людей – 14. Майже усі вони старші за Вас, не лише за віком, а й за званням. Чи важко було завоювати авторитет?

– Ні. Адже перед тим як стати начальником, мав досвід роботи на різних посадах у міськвідділі та в УБОЗі в Рівненській області, неодноразово виїжджав на місця подій разом із працівниками інших служб. Тож за роки служби встиг завоювати авторитет серед співробітників Острозького МВ.

– Сергію Валерійовичу, на кого рівняєтеся у роботі?

– Мабуть на колишнього начальника УМВС України в Рівненській області генерал-лейтенанта міліції, Героя України Анатолія Француза. Саме його самовіддана праця та людяність завжди надихала мене на досягнення нових кар’єрних висот. А нині, це мої безпосередні керівники, а саме начальник МГБ Андрій Венгерчук та начальник Острозького МВ Валерій Самчук, які не лише порадять, а й завжди допоможуть у складних ситуаціях.

– Якому відпочинку надаєте перевагу та чи є у Вас хобі?

– Якщо випадає вільна хвилинка, то намагаюся її провести із сім’єю та друзями. Дуже люблю музику, адже й сам непогано граю на гітарі, тромбоні та фортепіано. Надаю перевагу шансону. Також люблю порибалити та просто відпочити на природі.

Спілкувалась Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 1029 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]