Вівторок

23.04.2019

05:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільше часу присвятили «Різному»

У п’ятницю, 31 жовтня, відбулася 59 сесія Острозької міської ради. У ході її роботи розглядались земельні, фінансово-бюджетні питання, а також затверджувались документи, які регламентують роботу підпорядкованих міськраді структурних підрозділів, вносились зміни до попередніх рішень міської ради, розглядались заяви громадян, підприємств, установ та організацій, подавались депутатські запити. Але найбільш жвава дискусія і найбільше часу цього разу було у заключній частині сесії – «Різному». 

На початку роботи, після виконання Державного гімну, оголошення про кворум, запрошених, головуючий – міський голова Олександр Шикер привітав із Днем народження тих депутатів, які святкували свої дні народження у міжсесійний період – Зою Систалюк та Василя Миронюка. Подарунок (м’яку іграшку) і вітання від колег із народженням дочки приймала Ольга Стецюк (всі фракція ВО «Батьківщина»).

Під час обговорення плану роботи сесії депутат Борис Гловацький (Сильна Україна) вніс пропозицію розглянути питання Про внесення доповнень до рішення Острозької міської ради від 28 березня 2014 р. № 609 Про затвердження заходів на 2014 рік до Програми благоустрою на 2011 – 2015 роки. Забігаючи наперед, скажу, що це стосувалося виграних містом у конкурсі на кращий благоустрій в області 20 тисяч гривень, які необхідно було спрямувати на покращення Острога. Тож із доповненням і тими питаннями, які були опубліковані в № 43 від 18 листопада ц. р. порядок денний був одноголосно затверджений.      

А потім депутати розглядали питання, винесені на поточну сесію. Традиційно, після виступів голів чи представників профільних комісій міськради, тих, хто готували проекти рішення до розгляду, короткого обговорення, під час якого вносились пропозиції, зауваження, доповнення, всі основні питання порядку денного були розглянуті. Виступали депутати Ігор Кузьменко, Григорій Аршинов, Василь Миронюк (всі – ВО «Батьківщина»), Юрій  Ягодка (Наша Україна). Під час голосування за одне із питань депутат Борис Гловацький утримався, а Юрій Олексійчук (ВО «Свобода») не голосував за одне із питань, заявивши про можливий конфлікт інтересів.

У частині «Подання депутатських запитів» секретар міської ради Микола Добровольський озвучив два депутатських запити депутата Юрія Олексійчука щодо харчування учнів молодших класів в Острозьких загальноосвітніх навчальних закладах та щодо проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Острога. Коментуючи свій другий запит, Юрій Олексійчук пояснив, що подібні аудити проводять багато підприємств і отримані за його підсумками результати дають можливість покращити результати роботи підприємств.

Левову частку сесії було присвячено заключній частині – «Різне». В її ході депутати порушували різноманітні важливі питання життя міста, були жваві дискусії та обговорення питань. Так, депутат Ольга Шевчук (ВО «Свобода») говорила про необхідність впорядкування розміщення реклами на спеціальних щитах, а також необхідність приймати суворі міри до порушників правил благоустрою в місті; Ігор Кузьменко – про потребу ремонтувати протирадіаційний об’єкт укриття в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, освітлення проспекту Незалежності, а також дякував за ремонт частини дороги на вулиці Городище; Григорій Аршинов – про благоустрій вулиці Лесі Українки та перегляд тарифів на вивезення твердих побутових відходів; Ольга Стецюк – про освітлення вулиці Івана Нечуя-Левицького в районі парку та викидання сміття з городів біля контейнерів по вул. Древлянській. Міський голова Олександр Шикер коментував звернення депутатів, доповнював, обіцяв підготувати протокольні доручення для розгляду порушених питань на одній із наступних сесій. Коли всі виступи закінчились, було оголошено про закриття 59 сесії Острозької міської ради.

Іван ГЛУШМАН

№46 від 8 листопада 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 248 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]