П'ятниця

19.04.2019

17:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільше дискутували про гарячу воду
У вівторок, 21 травня, у приміщенні Острозького комунального підприємства «Водоканал» відбулося виїзне засідання виконкому Острозької міської ради. Більшість питань стосувалася комунальної сфери міста, левову частку часу забрало обговорення проблем теплопостачання та подачі води в один із будинків міста.  

До переліку питань, які мали розглядатися на засіданні виконкому (вони були опубліковані у минулому номері нашої газети), надійшли пропозиції про розгляд ще трьох: про встановлення контейнера для твердих побутових відходів на вулиці Городище, яке було на попередньому засіданні відправлене на доопрацювання; про створення інвентаризаційної комісії з перевірки стану збереження та проведення інвентаризації житлових приміщень, які належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа; про влаштування малолітньої мешканки Острога 2013 року народження в комунальний заклад «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини».

За пропозицією міського голови Олександра Шикера, який вів засідання виконкому, першим було розглянуто питання про влаштування малолітньої острожанки. Начальник служби у справах дітей міськвиконкому Галина Ковальчук розповіла, що мати не належним чином доглядає дитину, у зареєстрованому шлюбі не перебуває, дитина потребує тривалого і дорогого лікування. Оскільки мама справитись із цими проблемами самостійно не може, тому вона подала заяву до виконкому про надання згоди на влаштування її дочки у будинок дитини. Одностайно члени виконкому проголосували про направлення неповнолітньої у спеціалізований заклад.

Після виступів доповідачів, їх відповідей на уточнюючі запитання, ознайомлення членів виконкому із представленими документами, короткого обговорення, внесення пропозицій, також одноголосно було прийнято рішення і з інших дванадцяти питань порядку денного. Аналогічно оперативно було прийнято рішення і по заявах мешканців Острога, що стосувалися надання дозволу на відчуження житлових приміщень і земельних ділянок на користь неповнолітніх острожан, з якими ознайомила присутніх завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей міськвиконкому Тетяна Баталова та про безкоштовну передачу частини газопроводу на баланс ПАТ «Рівнегаз», яку озвучив і представив матеріали начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Василь Мельник.

Він також ознайомив присутніх із заявами мешканців будинку по проспекту Незалежності, 135а, які стосувалися надання згоди на відключення від мережі централізованого теплопостачання та затвердження графіка подачі гарячої води у згаданий вище будинок. Після того, як свої аргументи озвучили заявники, директор ОКП «Теплоенергія», розгорілась тривала дискусія, яка переростала у суперечку із звинуваченнями. Члени виконкому, уважно ознайомившись із проблемою, пропонували різні шляхи вирішення, зокрема, мешканцям будинку радили створити ОСББ, кооператив, який буде обслуговувати котельню. У підсумку, посилаючись на те, що немає достатньо представлених документів, члени виконкому відмовили у дозволі заявнику відключитися від централізованої системи обігріву і облаштування автономної системи. По другій заяві було прийнято рішення, як експеримент, по 15 днів подавати гарячу воду за графіком, який пропонує комунальна служба, а потім жителі будинку. Водночас буде вивчатись їх економічна доцільність і зручність для мешканців. На одному із наступних засідань міськвиконкому це питання буде розглянуто знову і буде прийняте відповідне рішення.

Іван ГЛУШМАН
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 276 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]