Неділя

21.04.2019

21:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільше хвилює благоустрій
Питання оподаткування, легалізації робочих місць, пенсійного забезпечення, благоустрою були темою наради, яка відбулася днями із підприємцями міста. Найактивніші з них мали змогу задати свої питання і почути відповіді на них.

Нараду розпочав перший заступник міського голови Віталій Ундір. Він розповів про проблеми наповнення міського бюджету, його невиконання за поточні 2 місяці, роботу комісії з легалізації робочих місць.

– Якщо за даними центру зайнятості людина отримала зарплату 200 гривень, то, звісно, ми підемо туди і перевіримо графік її роботи, адже торгові точки, магазини у нас працюють не по кілька годин. А відрахування із зарплат – основне джерело наповнення бюджету.

Цю тему продовжила начальник Острозького відділення ЗОДПІ Руслана Мичка, повідомивши, що 81 суб’єкт господарювання в місті сплачує зарплату найманим працівникам нижче мінімальної. Вона розповіла, що вже за січень було сплачено 1 млн. 99 тисяч гривень податків, за 2011 рік – 15 млн. 544 тисячі. Також інформувала присутніх про перспективи створення сервісного центру через півроку, аби усі документи, інформацію, консультації з оподаткування підприємці отримували зі зручністю. Руслана Степанівна нагадала про мораторій на перевірки для адаптації підприємців до нового оподаткування, попросила не затягувати із подачею звітності до останнього граничного терміну. Підприємці цікавились питаннями податкових відпусток, перевірок немісцевими контролюючими органами.

Начальник Острозького РВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук наголошував на необхідності охорони об’єктів торгівлі, розповів про облаштування охоронної системи через мобільний телефон.

Вимоги законодавства щодо благоустрою нагадала присутнім начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик. Йшлося про штрафи від 850 до 1750 гривень за антисанітарний стан прилеглої території, акцентувалось на регулярності прибирання біля торговельних закладів. Разом з тим, підприємці порушили питання якості послуг із вивезення сміття і відповідно дотримання укладених на це договорів, відсутності туалетів в центрі міста, біля зупинки на Рівне і з пропозицією їх облаштування. Цікавились також вирішенням проблеми бродячих собак.

На завершення до присутніх звернувся депутат міської ради, голова комісії з питань ЖКГ, транспорту, зв'язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середо­вища Борис Гловацький із закликом не бути пасивними у проблемних питаннях надання послуг, пропонував вирішувати їх разом. Додав, що попри бідність міського бюджету, багато можна зробити і своєю небайдужістю.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 327 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]