Середа

24.04.2019

19:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найбільше уваги – профілактиці та попередженню правопорушень
Святкуючи чергову річницю Дня міліції, начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук вже за доброю традицією вирішив поділитися результатами роботи з журналістами.  

– Рік практично добіг до кінця, якими результатами роботи Ви можете похизуватися?


– Протягом звітного періоду до чергової частини Острозького МВ УМВС надійшло, зареєстровано i доведено до виконавців 2422 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення i пригоди. За результатами перевірки, зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) – 862, приєднано до ЄРДР – 44 та списано в справу 1624 звернень.

Нині на розслідуванні працівників слідчого відділення Острозького МВ УМВС перебуває 862 кримінальних провадження. Крім того, у 623 провадженнях було закінчено досудове розслідування, із яких 121 кримінальне провадження направлено до суду, у тому числі, з обвинувальними актами 120, з яких 27 з угодами про примирення, 10 з угодою про визнання винуватості, 2 провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності, 1 – про застосування примусових заходів медичного характеру щодо неосудної особи. Однак, такі високі результати в роботі, в першу чергу, заслуга моїх заступників, керівників підрозділів та усього колективу. Тож хочу висловити їм усім подяку, а особливо своїм заступникам: Миколі Ковальчуку, Руслану Грицаю, Андрію Венгерчуку, а також начальнику штабу Миколі Ткачуку та помічнику начальника з кадрового забезпечення Тетяні Гульчук.

– Які злочини найбільш поширені на теренах Острожчини та на що варто звертати увагу громадянам аби не потрапити «на гачок» злочинців?

– Насамперед, це сімейне насильство та дрібні крадіжки. Щоправда, останнім часом почастішали випадки Інтернет-шахрайства, зазвичай схема проста: громадянин замовляє товар через Інтернет і сплачує його вартість, однак зловмисники замовлене так і не висилають. Аби не потрапити до когорти ошуканих, перед покупкою варто перевірити відгуки про магазин, перевірити, чи є у нього офіс, і чи реальні контактні дані, вказані на сайті.

Варто пам’ятати, що не можна вводити на сайт магазину параметри своєї кредитної картки. Особливу увагу ми також звертаємо і на попередження крадіжок з магазинів. Для цього постійно проводимо профілактичні бесіди з власниками торгівельних закладів щодо доцільності встановлення захисної сигналізації, грат на вікна, або радимо скористатися послугами державної служби охорони.

Не послаблюємо своєї уваги також щодо продажу неякісного алкоголю, що нині особливо актуально, адже наступають новорічно-різдвяні свята. У випадку виявлення порушень, недобросовісних підприємців ми притягуємо до відповідальності за статтями 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) або 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

– Острозький МВ багатий на династії, розкажіть, будь ласка, скільки нащадків пенсіонерів органів внутрішніх справ трудяться нині в міському відділі?

– Нині в нас працює восьмеро нащадків пенсіонерів органів внутрішніх справ. Саме вони є гідними нащадками своїх батьків та достойними працівниками міського відділу. Зокрема, продовжувачем міліцейської династії є начальник СКМСД Острозького МВ капітан міліції Олександр Квасун. У свій час тут трудився його батько, Іван Петрович, нині пенсіонер ОВС. А його мати, Галина Миколаївна, й досі нараховує заробітну плату усім співробітникам, адже працює головним бухгалтером Острозького МВ УМВС України в Рівненській області.

Слідами свого батька, Олександра Івановича, пішов також і начальник СДЕСБЕЗ майор міліції Сергій Нікітюк. У свою чергу, дільничний інспектор, капітан міліції Алла Тимощук усі тонкощі роботи також перейняла у свого батька, Дмитра Степановича, який багато років пропрацював старшим інспектором ОГП.

Продовжити батьківську справу та піти їх шляхом вирішили і оперативний черговий ЧЧ майор міліції Олексій Дячук та помічник чергового, сержант міліції Сергій Шикер. Усі труднощі міліцейської роботи, нічні чергування та виїзди на місце події відомі полковнику міліції Миколі Ковальчуку ледь не з пелюшок. Нині завдяки мудрим порадам батька, Ананія Павловича, він очолює слідче відділення міського відділу. Крім того, під його керівництвом у службі працює ще двоє слідчих, батьки яких трудилися в  Острозькому МВ. Це лейтенант міліції Олександр Сніщук та капітан міліції Дмитро Баранчук.

– Поділіться планами на майбутнє...


– Що стосується роботи, то насамперед, спрацювати не гірш, ніж цього року. Звичайно, будемо покращувати нашу роботу, більше часу приділяти профілактиці та попереджуванню кримінальних правопорушень.

– Що ви можете побажати своїм колегам напередодні професійного свята?


– Хочеться привітати усіх співробітників та пенсіонерів органів внутрішніх справ із професійним святом – Днем міліції, і побажати міцного здоров’я та сімейного затишку.­

Розмовляла Вікторія АНТОНОВА
№51 від 14 грудня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 376 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]