Вівторок

23.04.2019

08:55

Найкраще у футбол грають освітяни
У неділю на спортивному майданчику зі штучним покриттям КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради були проведені змагання з мініфутболу. Це був третій тур міської спартакіади серед працівників підприємств, установ та організацій. Він ще більше загострив боротьбу серед найспортивніших колективів Острога.

До участі у мініфутбольному турнірі заявилося 7 команд. Після першого кола визначилась четвірка кращих, яка між собою розіграла призові місця по круговій системі. Після перших 2 ігор аж три команди мали шанс на «золото». Дружина КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради поступилася Острозькому МВ УМВС чим дала можливість суперникам, навіть без гри, себе випередити, посівши третє місце.

У останньому матчі дня між командами правоохоронців і освітян обом командам потрібна була перемога, аби беззаперечно посісти перше місце. Тож і не дивно, що поєдинок вони почали обережно. Першу дуже небезпечну атаку вдалося провести освітянам, але воротар міліціонерів зумів відвести небезпеку від своїх воріт. На початку 5 хвилини гри вони провели одну із своїх атак. Голкіпер правоохоронців м’яч після сильного удару відбив, але першим на добивання встиг суперник і послав його у сітку воріт. Команда МВ УМВС рішуче пішла в атаку, мала декілька можливостей, але м’яч у воротах так і не опинявся. Вочевидь дався взнаки попередній дуже важкий матч із інтернатівцями, у той час коли освітяни відпочивали, і, можливо, тому на полі все ж вони виглядали «свіжішими». Крім того, грамотно організував оборону своєї команди воротар, тренер ДЮСШ Богдан Коваль. Закидаючи м’яч на половину суперника, він, по суті, починав атаки своєї команди. Десь через хвилину освітяни знову відзначились. Їхній гравець зумів прорвати оборону суперника і «вкласти» м’яч у сітку воріт. Правоохоронці після забитого гола апелювали, що було порушення, але суддя рішуче показав на центр поля – 2:0. Потім був ще один гол, який дав зрозуміти, хто переможе.

У другому таймі малюнок гри майже не змінився. Обидві команди комбінували, намагались прорватися ближче до воріт і вдарити по воротах. Дальніх ударів майже не було. Краще атаки виходили у освітян, які зуміли ще двічі «розписатись» у воротах суперника. У підсумку 5:0 і золоті медалі турніру у міськвідділу освіти (на знімку Микола Романчук, Сергій Шемчук, Сергій Степанець Богдан Коваль – стоять; Дмитро Борчаковський, Євгеній Шепелюк). Другою фінішувала команда Острозького МВ УМВС, третьою – КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради.

Після 3-го туру спартакіади боротьба за перше підсумкове місце ще більше загострилася. Освітяни і правоохоронці набрали однакову кількість балів – 16. Неподалік лідерів школа-інтернат І-ІІІ ст. – 13 та міська рада – 11. Сьогодні учасники спартакіади стрілятимуть з пневматичної гвинтівки.