Четвер

25.04.2019

18:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найкращий читач Острога
Вже стало традицією в міській бібліотеці для дітей, щорічно, починаючи з 2005 року, проводити Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України» – де зустрічаються найактивніші читачі 6-7 класів та їх улюблені герої.  

Конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури, для того щоб привернути увагу громадськості, державних установ, спонсорів, меценатів до проблем дитячого читання.

Це свято книги, і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Книга – справжній маг. Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, рослин і тварин. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів!

21 березня під час проведення другого етапу конкурсу «Найкращий читач року – 2013» в читальній залі бібліотеки ЗОШ № 1 між собою змагалися переможці першого етапу: учні ЗОШ № 1, НВК школа-гімназія та ЗОШ № 3. Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Крім конкурсантів, в залі були присутні їхні друзі та бібліотекарі. Діти відрекомендовувались, розповідали про свої уподобання, свій читацький щоденник та свою улюблену книгу. Кожному учаснику 2-го етапу було подаровано блокнот і ручку.

Учні творчо підійшли до конкурсу, надали журі щоденники читача, в яких зазначили книги, що прочитали. Відрадно: діти вміють аналізувати твори згідно свого віку, мають свій погляд на прочитані книги, показуючи свою ерудицію і власний погляд на життя.

Переможцями стали: Юлія  Степанюк із ЗОШ №1 та Софія Радисюк із НВК "Школа І-ІІІ ст. – гімназія", які тепер продовжать боротьбу в обласному третьому етапі конкурсу в місті Рівне.

Переможці обласного конкурсу матимуть можливість поїхати в місто Львів, на красивий фестиваль дитячого читання, де на дітей чекає захоплююча культурна програма з іграми, конкурсами й зустрічами з цікавими людьми. Побажаємо їм успіхів та читацької наснаги. А ми, у свою чергу, завжди будемо раді підтримати подібні конкурси, аби зацікавити підростаюче покоління до читання та саморозвитку.

Алла БАЗАН, завідувач міської бібліотеки для дітей
№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 319 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]