Середа

24.04.2019

15:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Найобдарованіші проявили себе на олімпіаді

Обдарована дитина виділяється серед своїх однолітків яскравими вираженими успіхами в досягненні результатів на якісно вищому рівні. Йдеться не про окремі, випадкові успіхи, а про систематичні, які взагалі притаманні багатьом сферам діяльності дитини. 

Для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Острога, з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, сприяння розкриттю їх талантів, на базі Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, 12 березня проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування – 2015» з математики, української мови та природознавства.

У міському етапі олімпіади взяли участь 16 учнів початкової ланки (6 – з НВК, 7 – з першої школи та 3 учні з ЗОШ І – ІІІ ст. № 3).

Олімпіадні завдання мали на меті перевірити рівень знань учнів відповідно до державного стандарту та вміння творчо застосовувати їх на практиці. Зокрема, на олімпіаді з української мови учасникам було запропоновано завдання із таких розділів: лексикологія, орфографія, синтаксис, морфологія. Як показав аналіз результатів робіт, учні успішно справились із завданнями. Під час олімпіади з математики школярі демонстрували вміння: розв’язувати задачі з логічним навантаженням, нестандартно мислити, визначати закономірність числових комбінацій та ін. Складні завдання були і з природознавства.

Після підбиття підсумків переможцями ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2015» визнано: з математики – перше місце Єлизавета Глибович (ЗОШ № 3, вчитель
В. М. Ясінська); друге – Антон Сахнюк (ЗОШ №1, Т. В. Зламан), третє – Вікторія Бойко (НВК, О. О. Ковлєва); з української мови: перше місце – Ілона Дідич (ЗОШ
№ 3, В. М. Ясінська), друге – Аліна Климчук (ЗОШ № 1, О. В. Сорока), третє – Олександра Коцюк (ЗОШ № 1,
С. В. Попач); з природознавства: перше місце – Денис Мельник (ЗОШ № 1, О. В. Сорока), друге – Михай­ло Степчук (НВК, О. О. Ковлєва), третє – Ілля Гандзелевський (ЗОШ № 3, В. М. Ясінська).

Бажаємо переможцям міського етапу удачі в обласному етапі олімпіади «Юне обдарування – 2015».

На фото учні Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3, переможці олімпіади разом зі своїм учителем В. М. Ясінською.

Наталія РАЧУК,
методист методичного кабінету відділу освіти

№ 12 від 21 березня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 232 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]