Середа

24.04.2019

18:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нам берегти Україну соборну єдину
Соборна Україна, нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася її любов безмежна
До України-неньки та її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й снагу іти до вільного життя.

У країна – незалежна держава. Наш народ споконвіку відзначався своєю волелюбністю, прагненням до створення незалежної держави. Вінцем цих прагнень стало возз’єднання Східної і Західної України. Реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину Соборну державу. Свідченням багатовікової боротьби за волю є історичні перекази, легенди, пісні.  

Про історію нашої держави пам’ятають і учні нашого училища – ДПТНЗ «Острозьке ВПУ». До дня Соборності України в закладі проведено загальноучилищний відкритий урок «Нам берегти Україну соборну, єдину» учнями 11-12 блоків гуртожитку під керівництвом вихователя Руслани Лукащук. На уроці було згадано всю історію шляху до Соборності України. Ведучі Степан Кашиця і Юлія Шукалюк з піднесеною святковою інтонацією розповідали про шлях до возз’єднання Східної і Західної України та важливі події, пов’язані з цим. З гордістю за свою державу читали вірші учні-першокурсники: Ганна Мазур, Ольга Ющук, Олександр Мініч, Наталія Сукова, Лілія Галімська. Гордо і врочисто прозвучав Гімн нашої держави. Також звучали українські пісні у виконанні ВІА училища під керівництвом Зінаїди Подчерук.

Сцена була прикрашена державною і народною символікою, плакатами та висловами про Україну, композицією з квітів, вишитим рушником і скатертиною та святковими синьо-жовтими кульками. Також було показано слайд-шоу про Україну.

Підбиваючи підсумки уроку, вихователь Руслана Миколаївна побажала всім присутнім мирного неба, міцної, сильної і незалежної держави та спокійного і заможного життя в ній.

Тож кожен присутній зміг доторкнутися до історії нашої держави та вшанувати пам’ять співвітчизників, котрі допомогли нам жити у Соборній, незалежній і дружній країні.

Руслана ЛУКАЩУК

№6 від 1 лютого 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 288 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]