Субота

20.04.2019

08:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нам не байдуже майбутнє...
Шановні читачі!

Останні події в нашій країні стосуються кожного. Колектив редакції  газети «Замкова гора» теж глибоко схвильований тим, що відбувається сьогодні. Без сумніву, у цей час вирішується доля України, наше майбутнє, і нам не байдуже, яким воно буде!  

Як відомо, світ страждає не тому, що погані люди роблять зло, а тому, що хороші бачать і мовчать. Сьогодні той день, коли мовчати ми не маємо права. Тому підготували цей екст­рений номер нашої газети, аби оперативно проінформувати вас  про події.

У Києві на майдані жорстоко побили не тільки студентів. 30 листопада, вранці, о 4 годині, почали бити Україну. Топтали наше право вільно думати, говорити. Намагалися поставити на коліна таку ж юну Свободу, як ті діти, що їх калічили озвірілі беркутівці.

Ми всі  різні. У нас не однакові погляди на історію, мови, різне сповідування релігій, але ми вільні у своїх переконаннях. Нас хочуть цього позбавити. Ми повинні захистити своє право бути  людьми!

Так, майдани вже були. У більшості випадків вони при­несли гірке розчарування. Але іншого виходу немає. Сьогодні не важливо,  в якій частині України ми живемо, якою мовою говоримо, хочемо ми в Євросоюз чи в Росію. Нічого вже не важливо, крім одного: не можна байдуже спостерігати, як б'ють дітей, як вбивають нашу Свободу, мовчати за принципом «моя хата з краю»! Тому  сьогоднішній екстрений випуск  «Замкової гори» повністю присвячений мирним протестам у Києві, Рівному, Острозі, реакції на ці події в Україні та за кордоном. Це наш внесок у боротьбу за державу,  якою можна пишатися, і якої ми гідні.

І на завершення хочемо закликати острожан винятково до мирних акцій протесту. Необхідно чітко усвідомити, що в цій складній ситуації недопустимі прояви екстремізму та будь-якого насильства, аби не дати привід застосувати силу. Ця ідея проходить червоною ниткою через усі матеріали цього номера. Щоб бути об’єктивними, ми запропонували висловити свою думку з приводу останніх подій представникам всіх політичних партій, посадовцям, просто жителям міста -- всім, хто бажав висловитися. Але цим номером тема не вичерпується. Хто ще захоче поділитися своїми думками, ми надамо слово в наступних номерах нашої газети.

Колектив редакції газети «Замкова гора»
Просмотров: 237 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]