Вівторок

23.04.2019

09:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наш «Реверс» серед переможців «Квітучої України»

Нещодавно, у середині липня, до керівників клубу спортивно-бального танцю «Реверс» зателефонували організатори V Всеукраїнського благодійного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Квітуча Україна». Вони запросили острожан стати учасниками свята. Воно відбулося 25 – 26 серпня на березі Чорного моря, у Скадовську Херсонської області.

Звісно, діти й тренери із радістю відгукнулися на запрошення. Проте, поставало багато складних питань, які необхідно було терміново вирішувати. Найбільшою проблемою були кошти, а також далека дорога в спеку, відсутність кількох маленьких танцюристів вдома – хтось був у таборах відпочинку, інші у родичів, у гостях та ін. Бажаючи взяти участь у творчому змаганні, острожани з ентузіазмом взялися вирішувати проблеми – і це їм вдалося. Тренер Василь Гончарук розповів, що з Острога до Хмельницького добиралися автобусом, звідти – потягом до Скадовська. Дорога була важкою, але до початку фестивалю острожани були вже на березі Чорного моря.

 – Ми знали про труднощі, але відмовлятися від участі в фестивалі не мали бажання, – розповіла тренер «Реверсу» Марія Турінська. – «Квітуча Україна» – це перший наш великий захід всеукраїнського масштабу. Він цікавий тим, що поєднував у собі фестиваль і конкурс серед виконавців в різних жанрах виконавської майстерності. Там змагалися танцюристи, співаки, музиканти.

До Чорного моря поїхали 5 учасників (Назар Домащук, Діана Федорова, Максим Балацький, Каріна Гордєєва, Артем Мартинюк, Юлія Яремчук – на верхньому фото починаючи з лівого краю; Роман Волощак, Анна Клинова, Максим Гриньков, Анна Гордійчук – на нижньому знімку) на чолі із їхніми тренерами. Для конкурсної програми наполегливо готували 2 номери – «Джайв» та «Квікстеп», які були представлені в конкурсі серед учасників старшої та середньої групи конкурсантів.

Для нашої газети тренери колективу «Реверс» розповіли, що після прибуття в Скадовськ, вони, як кажуть, потрапили з корабля на бал. Острожани приїхали 26 серпня майже о 13 годині, а вже о 15 – вони виступали на сцені. На підготовку було дуже мало часу, не кажучи вже про відпочинок після виснажливої дороги. Переважна більшість колективів приїхала на день раніше. Усіх поселили в дитячому оздоровчому таборі «Сузір’я Таврії». Саме на його базі й проходив фестиваль.

Судячи з нагород, «Реверс» виступив дуже добре, бо серед танцювальних колективів їм присудили 2 та 3 місця. Необхідно врахувати, що в усіх видах конкурсів брали участь рівно 100 учасників. Кожен острожанин за прекрасні виступи отримав медаль, грамоту лауреата ІІ чи ІІІ премії, а всім їм разом вручено гарний кубок. Тренер Василь Гончарук каже, що «Реверс» за віком (з часу заснування) був одним з молодших. Лише один із учасників конкурсу був молодшим, решта – всі старші. Були й такі, що вже працюють 20 – 35 років. Тренери розповідали й про проблеми, з якими стикнулися на фестивалі. Зокрема, виступати було складно, бо сцена мала килимове покриття, яке створювало додаткові незручності під час танцю. Також дошкуляла спека. Проте – все минулося, приємного було значно більше. Тренери кажуть, що фестиваль-конкурс пройшов на високому рівні. Крім виступів, перегляду конкурсної програми, острожани одного дня зранку до обіду відпочивали на морі, а також багато спілкувалися з учасниками конкурсу, зокрема, фотографувалися із володаркою гран-прі фестивалю, фіналісткою телепрограми на «1+1» «Голос – діти» Поліанною Рижак, здобули досвід виступів на престижному фестивалі-конкурсі, отримали багато приємних емоцій, як учасники чудового дійства.

– Від імені всіх дітей, острожан – учасників фестивалю «Квітуча Україна», їх батьків, педагогів «Реверсу» висловлюю щиру подяку Острозькому міському голові Олександру Шикеру за допомогу, сприяння і підтримку в організації поїздки на цікавий і змістовний захід. Він надав нам дуже необхідні кошти для поїздки. Також ми дякуємо директору ТзОВ «Острозький завод мінводи» Олені Рудьо, яка безкоштовно надала нам в дорогу дуже потрібну під час спеки мінеральну воду, та керівництву міні-маркету «Наш край» за надане печиво.

Вікторія КОРНІЄЦЬ

№ 36 від 5 вересня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 351 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]