Неділя

19.05.2019

23:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наша кравчиня – друга в області
Нещодавно на базі ДПТНЗ «Березнівське ВПУ» проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти за професією «Кравець». Високий рівень професійної майстерності показала острожанка Мирослава Попович, яка перемогла в І етапі в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ».

З давніх-давен славився Острог своїми ремісниками і зокрема кравцями. Добру традицію було продовжено одразу після війни, коли розпочалася підготовка кравців в професійному училищі. Підраховано, що за час його існування потрібну людям професію отримали близько 18 тисяч учнів. Кравці з нашого училища сьогодні працюють і передають досвід молоді в усіх куточках України. Крім того, в 1968 році в Острозькому учкомбінаті було розпочато підготовку кваліфікованих робітників побутового обслуговування населення, серед яких ведучою професією були кравці-розкрійники. Всю цю цікаву інформацію про наше училище і місто було представлено Мирославою Вікторівною у відеопрезентації та коментарі до неї. Приємно зазначити, що робота була високо оцінена журі конкурсу.

У другому турі конкурсанти проходили тестування на комп’ютері. Їм необхідно було обрати із 4 варіантів один правильний в 60 запитаннях з організації виробничого навчання, методики, педагогіки, психології, професійного навчання предметів «Технологія пошиття швейних виробів», «Матеріалознавство», «Охорона праці».

Проведення вступного інструктажу уроку в навчальному закладі за професією «Кравець» було третім туром конкурсу. Пропонувалося 4 теми і конкурсанти обирали з них одну. При оцінюванні уроку журі враховувало 10 критеріїв, зокрема чіткість визначення мети та завдань, методична доцільність форм і методів, якість демонстрації способів виконання робіт, прийомів, рівень зворотнього зв’язку, культура мовлення, дотримання безпечних умов праці та ін.

В останньому турі необхідно було виконати практичне завдання. Майстри шили чоловічі штани 48-50 розміру за визначеними параметрами. Журі оцінювало дотримання вимог з охорони праці, дотримання норм часу, зовнішній вигляд учасника, організацію робочого місця, естетичний вигляд виробу та ін. В усіх конкурсах журі оцінювало майстерність наставників балами. Коли вони всі були підсумовані, з’ясувалося, що майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» Мирослава Попович посіла почесне 2 місце. Організатори їй вручили диплом про успішний виступ.

Людмила ЛІЩУК, майстер виробничого навчання
Просмотров: 392 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]