П'ятниця

24.05.2019

15:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наша мрія – «Барселона» в Рівному

Чи знаєте ви, що найзнаменитіший футбольний клуб світу – іспанська «Барселона» (до речі, нинішній фіналіст і багаторазовий переможець Ліги чемпіонів) належить своїм вболівальникам? Не олігархам, не шейхам, не політикам, а звичайним жителям Барселони!Так, саме мешканці цього іспанського міста 100 років тому вирішили скластися своїми кровними, бо хотіли, щоб в Барселоні був свій футбольний клуб, і їм це вдалося: сьогодні «Барса» (так любовно клуб називають вболівальники) виграє всі найбільші трофеї європейського футболу! 

Тепер, прості жителі Рівненщини, рядові любителі футболу вирішили повторити цей успіх, відродити на теренах Рівненщини народний футбольний клуб «Верес». Це клуб однодумців, які володітимуть ним і прийматимуть всі рішення самостійно. Клуб, у якому всі члени мають рівні права та обов’язки, незалежно від посади, статусу та достатку. Бо «ВЕРЕС-Рівне» – це гордість усіх мешканців області.

«Вересу» уже повірили понад 10 тисяч жителів Рівненщини, а ідею підтримала Федерація футболу України, обласна адміністрація, провідні засоби масової інформації, депутати, чиновники. Більше того: у минулому знаменитий капітан збірної України Олег Лужний готовий очолити цей клуб. Однак для того, щоб мрія стала реальністю, щоб рівненський народний клуб «Верес» уже цього року почав грати в українському чемпіонаті, йому потрібна ваша підтримка!

Ми звертаємося до усіх мешканців Острожчини з проханням: не полінуйтеся, зайдіть у будь-яке відділення «Ощадбанку» і вступіть в народний футбольний клуб «Верес». Для цього треба заповнити анкету і сплатити 100 гривень членського внеску.

«ВЕРЕС» – це наша любов! Хтось скаже, що зараз не час, бо в країні війна. Але саме зараз час. Час змінювати, змінюватись, відроджувати та будувати. Ми віримо, що кожен новий член клубу, кожні 100 гривень допоможуть нам усім повернути віру в майбутнє, впевненість один в одному, надію нашим дітям і, звичайно, свято футболу на Рівненщину. Внесок у 100 гривень – це всього-на-всього пара невипитих пляшок горілки чи невикурених пачок цигарок. Збережіть своє здоров’я та зробіть добру справу – станьте членом великої родини членів ФК «Верес – Рівне»

Народний футбольний клуб «Верес» – це не просто футбол, це символ нашої єдності та живий доказ того, що разом ми можемо перемагати.

«ВЕРЕС-Рівне» – це наша з вами мрія!

Запитуйте анкету для вступу в клуб у будь-якому відділенні «Ощадбанку».

Відповідаємо на всі запитання: тел: 068-001-001-3, Email: info@veres.club

Сайт: www.veres.club

Варто зазначити, що ставши членом народного клубу, ви отримаєте унікальну можливість виграти автомобіль та безліч інших цінних призів. Розіграш відбудеться уже 1 липня 2015 року і в ньому автоматично візьмуть участь усі зареєстровані члени народного футбольного клубу «Верес» (підтвердженням реєстрації членства є заповнена анкета і оплачений членський внесок). Марка автомобіля, список і кількість цінних призів, які беруть участь у розіграші, будуть оголошені додатково.

Запитуйте анкету для вступу в клуб у будь-якому відділенні «Ощадбанку» та зробіть мрію реальністю: професійний футбольний клуб «Верес-Рівне». Кожен член ФК «Верес-Рівне» стає власником клубу. Це мрія, яка не продається і не купується, вона належить усім нам!

Вікторія Мамотюк

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 218 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]