П'ятниця

26.04.2019

05:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наша праця вкрай необхідна для міста

Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» засновано в 2002 році. Тепер на підприємстві працює 98 осіб (плановий штат більше – 130). Пріоритетним напрямком діяльності ОКП «Водоканал» є забір та постачання питної води організаціям, установам, підприємствам та жителям Острога, що добувається винятково з підземних джерел, та постійне водовідведення й очищення стічних вод. 

Також підприємство надає послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, займається збором та утилізацією твердих побутових відходів, благоустроєм міста. На баланс підприємства передано дороги місцевого значення, вуличне освітлення, утримання парків, скверів, пам’ятників та міських кладовищ. Фактично підприємство забезпечує основні комунальні послуги (крім виробництва та подачі тепла) для потреб жителів Острога.

При значній підтримці органів місцевої влади та розумінні депутатського корпусу, протягом останніх років виконані значні роботи по ремонту житлового фонду, доріг, реконструкції вуличного освітлення, благоустрою та охорони навколишнього природного середовища. За рахунок виділених коштів Острозькою міською радою придбано спеціальні автомобілі та малогабаритну техніку для ремонту доріг, прибирання снігу.

В цілому, необхідно відмітити всіх працівників підприємства, які, попри виконання своїх основних обов’язків, залучаються і до певного виду робіт. Працівники стають універсалами і ніколи не залишаються без роботи. Виконання багатьох видів комунальних робіт потребує додаткових знань та навичок – від апарату управління до технічних працівників.­

Хочеться відзначити наступних працівників підприємства, а саме: маляра-штукатура Наталію Ярмольчук, водія АС машини – Івана Климчука , водія – Леоніда Ясінського, пічника – Павла Москаєва, майстра водопроводу – Миколу Базелюка, слюсаря АВР – Володимира Нагулка, тракториста Федора Мірошніченка, майстра енергетичного господарства – Юрія Мартинюка, контролера – Івана Денищук та інших, а також подякувати їм за терпіння та наполегливу роботу.

На сьогоднішній день підприємство потребує працівників за такими робітничими професіями як електрик, сантехнік, газоелектрозварювальник тощо, але на жаль, через низьку заробітну плату, молодь та інші спеціалісти в цих галузях не бажають працювати за такими професіями.

Від себе особисто хочу привітати з професійним святом працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що жителі міста не замислюються, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального підприємства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи комунальних служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори, тощо.

На плечах комунальних підприємств лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста. Багато хто з нас зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка нашої роботи.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, Божого благословення, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають наші душі.

Іван ВОЙТОВ,
директор ОКП «Водоканал»

№ 11 від 14 березня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 307 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]