Четвер

18.04.2019

19:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наша школа має таланти

Чим щасливий вчитель – обдарованими учнями; чим гордиться школа – талановитими дітьми. Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе… Я справді щаслива тим, що в нашій школі створені умови, які сприятливі для розвитку талантів.  

Сьогодні хочеться розповісти про дві особистості, які заявили про себе на всеукраїнському рівні. 1 квітня завершився всеукраїнський конкурс «ЕКО об’єктив», що проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Державним підприємством «Центр еколого-експертної аналітики», який мав на меті залучення підростаючого покоління до вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища, а саме до проблеми створення стихійних сміттєвих звалищ. Учні нашої школи Каріна Бондарчук (10-Б клас) та Олександра Олішевська (9-В клас), посіли почесне ІІ місце у номінації «Фотозвинувачення». Участі у конкурсі передувала проектна діяльність «Вплив сміттєвих звалищ на навколишнє середовище та способи боротьби з ними у нашому населеному пункті», що включала різноманітні заходи з питань розвитку екологічної культури учнів школи, особливо, у напрямку поведінки з побутовими відходами. Це були екологічні квести, агітаційні виступи, тестування, виставки екологічного спрямування, моніторинг вмісту та кількості родинного сміттєвого відра, створення та презентація публікацій з питань економії природних ресурсів.

Каріна і Олександра були справжніми генераторами ідей та їх реалізаторами. Не все їм вдавалося відразу, але вони вперто і послідовно досягали поставленої мети. Ці учні – справжній актив школи, вони учасники багатьох предметних олімпіад, турнірів, конкурсів, акцій. Каріна, окрім того, є головою учнівського самоврядування школи. Їх ніколи не доводиться довго вмовляти до участі в якомусь заході, вони просто не можуть жити в простій сірій буденності, їм цікаво шукати непростих пригод, через пізнання світу, науки, людей.

Тетяна ДЯЧУК, вчитель біології Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

№16 від 12 квітня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 285 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]