Середа

24.04.2019

19:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наші «Батьківщинівці» захищають Батьківщину

У час, коли наша країна, її державність, незалежність та суверенітет знаходяться у смертельній небезпеці, коли кращі сини України кладуть свої голови на вівтар перемоги над російською агресією та тероризмом, усім нам треба діяти за законами воєнного часу. Без огляду на те, хто ти, ким був у мирному житті, яку займав посаду. Коли ти чоловік і громадянин своєї країни, коли ти патріот істинний, а не показушний, то маєш йти і захищати свою Батьківщину, бо це значить боронити свій дім, свою матір, свою дружину, своїх дітей і власну честь та гідність.

Члени Рівненської обласної організації політичної партії «Батьківщина» не на словах, а на ділі доводять, що вони справжні патріоти.

Так 32-річний Сергій Стельмащук із села Межиріч до війни, вірніше до свого потрапляння на війну, працював водієм в Острозькому психоневрологічному інтернаті, виховував двох доньок. Проте, коли Батьківщина покликала – не вагаючись пішов у четвертій хвилі мобілізації. Нині він служить старшим водієм в зоні бойових дій на Донеччині. З ним вдалося зв’язатися по телефону. Наш земляк нині возить бійців на передову, підвозить боєприпаси та їжу. Каже, що непросто хлопцям нині, але вони ні на що не скаржаться та й сам Сергій настрій має бадьорий.

39-річному Віталієві Власюку із села Могиляни було дуже жаль залишати вдома сім’ю, дітей і дружину. Проте, коли Батьківщина покликала, також не вагався. Призваний у третій хвилі мобілізації, він нині перебуває в зоні бойових дій під Артемівськом, доріс до командира відділення та заступника командира взводу.

Мобілізований під час третьої хвилі та перебуває в зоні бойових дій під м. Артемівськ, виконуючи функціональні обов’язки заступника командира роти, замполіта ще один наш земляк з Острожчини – член Острозької міської партійної організації «Батьківщина» Віктор Салковський.

Дубенська «Батьківщина» віддала на війну лікаря. Так вже більше року жителі села Турковичі обходяться без свого фельдшера ФАПу, депутата Дубенської районної ради Анатолія Бондара (на фото). Він рятує життя бійців на полі бою в складі 128 механізованої бригади. «Служу в Збройних силах України вже тринадцять місяців, а 31 серпня виповнився рік, відколи перебуваю в зоні АТО, – розповідає він. – Коли мобілізували, – не опирався. Бо знав, що медиків на сході не вистачає. Така ж ситуація і зараз. Попри затримку демобілізації, все ж дуже чекаємо на ротацію, яку нам обіцяють найближчим часом».

З лютого 2015 р. служить у зоні бойових дій ще один депутат Дубенської міської ради, заступник голови Дубенської МПО «ВО Батьківщина», член бюро Рівненської обласної партійної організації «ВО Батьківщина» 37-річний Андрій Хижняк.

52-річний житель с. Карпилівка Леонід Якимчук, що є членом Рівненського районного осередку ВО «Батьківщина», міг на війну й не піти. Адже він, як колишній міліціонер, досягши пенсійного віку, без діла не сидів. Працював у пожежній частині ВАТ «АЗОТ». В минулому – учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Проте, не піти на війну він не міг. Бо як же він, активний учасник Революції Гідності й самооборони Майдану, міг всидіти вдома, коли на сході України твориться справжнє пекло?! Майже рік спостерігав за подіями на війні, були ще сподівання на те, що президент-дипломат чогось таки доможеться на дипломатичному фронті. Проте, коли втратив будь-які надії, вирішив, що треба йти. Може там придасться його досвід активного учасника Революції Гідності, зокрема – в подіях на вул. Грушевського, Маріїнському парку, де відбувалась кривава розправа з протестувальниками та на передовій в день розстрілу 20 лютого 2014 р. І в лютому 2015 року Леонід Якимчук добровільно вступив до лав ЗСУ для виконання військових повноважень в зоні АТО, де він служить в одній військовій частині з полковником Миколою Капіносом. Його останні місця перебування в зоні АТО – м. Щастя, м. Авдіївка. Нині його троє дорослих дітей, доньки і син та дружина дуже хвилюються за свого батька й чоловіка. Адже вже більше двох тижнів не мають із ним зв’язку. Проте дуже хочеться вірити, що Леонід Ростиславович живий і неодмінно повернеться додому з перемогою.

Рятує життя наших бійців ще один лікар, наш земляк із Радивилівщини, член Радивилівської районної організації ВО «Батьківщина» Юрій Костюк. Коли його колега про цеху та земляк із Дубенщини фельдшер Анатолій Бондар чекає на демобілізацію, то лікар Радивилівської районної лікарні (в 2007-2013 – головний лікар) Юрій Костюк тільки-но у серпні цього року був мобілізований та вступив на службу. 51-річний депутат райради двох скликань, він батько трьох дітей. Усі вони зі слізьми його проводжали і дуже сподіваються дочекатися батька живим і здоровим з перемогою.

Усім нам залишається молитися, вірити й чекати наших земляків з війни та ще добре подумати, кому довірити свій голос на місцевих виборах 25 жовтня. Обирати тих, які тільки декларуються чесними патріотами, чи тих, які є такими на ділі.

Зоя ДОБРОЧИНСЬКА

№ 36 від 5 вересня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 262 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]