Неділя

21.04.2019

21:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наші бейсболісти – чемпіони області
Наприкінці квітня у Рівному відбувся чемпіонат області з бейсболу серед юнаків 1998 року народження та молодших (кадети).  Приємно, що команда Острозької ДЮСШ, перемігши усіх своїх суперників, стала чемпіоном.   

Тренер команди Віталій Рибалко розповів, що спочатку острожани впевнено здолали представників Мізоча – 12:2. У другому матчі, хоч гра була напруженою, із командою Рівне-2, нашим юним бейсболістам вдалося перемогти  з рахунком 19:9.

Доля першого місця вирішувалась у фінальній грі з командою Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Для острожан це був найважчий поєдинок. На початку наша команда пропустила 3 очки. Як не намагались хлопці зрівняти рахунок, їм це не вдавалось. Натомість рівняни зуміли збільшити очковий розрив, довівши рахунок до 0:6. Лише після цього нашим бейсболістам вдалося взяти перші залікові очки. Але рівняни продовжували нарощувати темп і знову збільшили розрив у рахунку. Віталій Павлович підбадьорював команду, давав вказівки, як грати. Хлопці, опанувавши себе, загорілись бажанням відігратись. У одній із атак вдалося здобути аж 5 очок. Це був переломний момент – рахунок скоротився до мінімуму – 8:9.

Під розв’язку матчу обом командам стало ще важче. Звісно, рівняни грали вдома. Їх несамовито підтримували глядачі, зокрема батьки, працівники спортшколи та ін. Острожани були у гостях. Не зважаючи на це, під час однієї з атак їм вдалося «взяти» 2 очки, а рівняни задовольнилися лише одним і рахунок зрівнявся. Назрівали додаткові хвилини гри. У останній своїй атаці острожани взяли пойнт. Віктор Нужен заніс ключове очко в дім, а бант поставив Іван Матласевич. Це дозволило острожанам стати чемпіонами області з бейсболу.

За підсумками турніру кращими гравцями стали острожани: Сергій Ружанський - найбільш корисний гравець команди, Дмитро Ружанський – кращий захисник,  Денис Козловський – кращий  нападник. За перемогу в чемпіонаті області гравці команди отримали грамоти обласного управління у справах спорту. П’ятеро острожан склали основу команди Рівненської області, яка боротиметься за призові місця у чемпіонаті України.

Віталій Рибалко раніше працював у Кіровограді. Лише з березня цього року він почав працювати в нашій ДЮСШ. До нього з командою працювала Оксана Чорномаз. Вона покинула Острог і діти майже півтора року не тренувалися. Незважаючи на такий короткий час, Віталію Павловичу вдалося досягти помітного успіху.

– Хочу висловити подяку міському голові Олександру Шикеру за сприяння у підготовці до чемпіонату і поїздці у Рівне, – сказав тренер Острозької ДЮСШ Віталій Рибалко. – Сподіваюся і в подальшому керівництво буде підтримувати розвиток бейсболу в Острозі. А ми будемо намагатись здобувати перемоги, прославляючи місто на обласних і республіканських змаганнях.

Іван ГЛУШМАН
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]