Середа

24.04.2019

15:15

Наші боксери знову серед переможців

У чемпіонаті Рівненської області серед юніорів, що відбувся у нашому обласному центрі, приймали участь і два острозьких боксери – Денис Москалюк та Микола Дзюбук.

Вигравши два поєдинки у боксерів з Сарн та Дубна, Денис вийшов на фінальний поєдинок з Ярославом Кочуром з Рівного. А вдома, як відомо, не тільки стіни і глядачі допомагають, а ще й місцеві судді. Тому тренером план поєдинку був складений так, щоб все своє вміння продемонструвати в першому раунді. Так і сталося. Рівнянин не чекав таких дій від супротивника, і, загнаний сильними ударами Дениса в кут, капітулював уже на першій хвилині першого раунду… Золота нагорода та диплом першого ступеня – у острожанина.

Микола Дзюбук до півфіналу переміг Олександра Кісільчука з Млинова, а за вихід у фінал прикро програв Віталію Остапчуку зі Здолбунова.

В іншому турнірі з боксу – у місті Здолбунові – брали участь вже троє острожан. І всі – всі троє – стали переможцями.

Зовсім юний Олег Панасюк перший поєдинок звів унічию з місцевим спортсменом Андрієм Харитонюком, а другий виграв у Максима Пазура з Дубного і став переможцем турніру, в якому приймали участь боксери Хмельницької, Волинської та Рівненської областей.

Денис Москалюк виграв у Дмитра Левчука з Кузнецовська та у фіналі у Дмитра Матящука зі Здолбунова і теж став переможцем турніру.

Микола Дзюбук, вигравши у Віталія Митюка з Теофіполя та Дмитра Ульянова з Луцька, також, як й інші наші  боксери, одержав золоту медаль та диплом першого ступеня.

Обидві поїздки стали можливими завдяки допомозі міського голови Олександра Шикера. Тренер Віталій Мартиненко та учасники турнірів вдячні за допомогу.

Олександр ВАСИЛЕНКО

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0