Понеділок

22.04.2019

03:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наші справжні патріоти

Молись, люба мамо, непристанно,

За Україну, перемогу, нас усіх.

Прийде нового дня світанок

І я ступлю на рідний свій поріг...

Ці молоді люди – справжні герої. Ще зовсім юні та уже безстрашні і справжні патріоти нашої держави. Так можна коротко охарактеризувати багатьох молодих бійців, котрі захищають нашу державу від «братерського» загарбника.Такими захисниками також є багато випускників нашого училища. Серед них і випускник 2013 року, що навчався по спеціальності «Муляр-штукатур» Василь Тоненчук, який народився і виріс у селі Теремне у багатодітній сім’ї, де виховується п’ятеро дітей.

Хлопець ріс роботящим і слухняним, завжди допомагав батькам по господарству та у вихованні молодших братів і сестер, адже він найстарший. Ніколи не нехтував батьківськими порадами.

Після закінчення школи вступив на навчання в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», де старанно навчався, а особливо гарно працював на виробничому навчанні, його роботу часто ставили за приклад.

Одразу ж після закінчення ВПУ він пішов на строкову службу в Українську армію. Військова частина його знаходилась в Криму (Феодосії). Як тільки почалися революційні зміни в Україні, частину відправили на Майдан Незалежності в Київ. Там він був поранений. Підлікувавшись – служив далі.

В подальшому була війна в Криму, а потім на сході України почалася АТО, хоча матері про це не говорив.

Неодноразово у Теремне присилали похвальні грамоти за патріотизм, хорошу службу і гарне виховання сина. Так в. о. начальника Національної Гвардії України полковник В. В. Кондратюк надіслав батькам подяку і грамоту. Під час служби в Криму тодішній командир внутрішніх військ С. М. Шуляк також відзначив Василя, як успішного військовослужбовця. За успішне визволення від загарбників міст на сході України тодішній головнокомандуючий Національної Гвардії України С. Т. Полторак щиро подякував батькам за їх відважного сина – воїна-захисника.

Василь тепер, уже майже 2 роки, продовжує службу в Національній Гвардії України на Сході нашої держави в лавах АТО.

Ніколи цей хлопець не жалівся матері або ще комусь на складні умови чи важку службу. При будь-якій нагоді старається подзвонити матері і сказати: «Я живий, зі мною все добре. Не бійся, мамо, я тримаюсь».

Отже, ми також горді тим, що вклали частку виховання у цього патріота і справжнього сина України. І мріємо, щоб швидше наша Україна звільнилася від загарбників та всі наші діти, батьки і діди повернулися живими додому.

Руслана ЛУКАЩУК, 
вихователь ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»

№ 9 від 28 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 250 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]