Вівторок

23.04.2019

05:02

Наші земляки виступили достойно

Обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді України було проведено 17 – 18 червня. Його організували Рівненська обласна державна адміністрація, обласні управління – у справах молоді та спорту, освіти і науки; Рівненський обласний військовий комісаріат та Рівненська обласна організація Товариства сприяння обороні України.

Цей захід проводився з метою вдосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах та формування збірної команди області для участі у третьому фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. До участі у змаганнях спартакіади допускались учні загальноосвітніх навчальних закладів 1998 – 2000 років народження та молодші.

Серед 12 команд Рівненської області участь брали й учні з шкіл нашого міста: Сергій Максимчук, Назарій Семенчук, Андрій Броневицький, Юрій Лещик, Дмитро Столяр та Едуард Загурський. Представниками команди були педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання «Надія» Іванна Середюк та вчитель фізкультури ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Юлія Карпук.

У програмі спартакіади були змагання з бігу на 100 та 3000 метрів, метання гранати Ф-1 на дальність, підтягування на перекладині, стрільба з гвинтівки та плавання на 50 метрів.

Командне призове місце наші земляки не зайняли, а от в особистому заліку показали себе достойно і навіть посіли високі місця. Отже, із 120 учасників у бігу на 100 м Андрій Броневицький зайняв 4 місце. У змаганні з метання гранати Назарій Семенчук поділив із суперниками 21 – 23 місця. В підтягуванні на перекладині Андрій Броневицький виборов призове 3 місце, а Назарій Семенчук та Юрій Лещик закінчили змагання відповідно на 9 – 10 та 15 – 18 місцях. У бігу на 3000 метрів Андрій Броневицький зайняв призове 2 місце, а Назарій Семенчук фінішував на 7 місці. За підсумками стрільби з гвинтівки Юрій Лещик опинився на 24 місці, а Назарій Семенчук та Едуард Загорський на 26 та 28 місцях відповідно. У плаванні на 50 м Едуард Загурський зайняв 26 місце. У підсумку за сумою набраних очків в усіх видах програми спартакіади Назарій Семенчук зайняв 6 місце, а Андрій Броневицький – дев’яте.

Зважаючи на велику кількість учасників змагань – це успіх, і ми пишаємося спортивними досягненнями наших юних земляків. Всім учасникам спартакіади бажаю міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог. Не зупиняйтесь!