П'ятниця

24.05.2019

16:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Наші знову серед найкращих
У Рівному 8-9 жовтня відбувся ХІІ Всеукраїнській турнір «Юних біологів». У ньому не просто брала участь, а стала призером команда «АТФ» Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.  

Освіта – досить складний процес, який вимагає самоорганізації, терпіння, посидючості і бажання. Саме такі якості притаманні учням, які ще у 2009 році створили команду «АТФ» і передали естафету активності, творчості і фантазії для усіх тих, хто долучається до гри найрозумніших, беручи участь у турнірі «Юних біологів».

У місті Рівному турнір проводився цьогоріч вп’яте, і втретє наші учні стають призерами цих змагань. У 2009 і 2010 році команда «АТФ» у напруженій боротьбі виборювала друге місце, цього року нам не вистачило всього одного балу для того, щоб не порушити традицію. Та третє місце нас не засмутило. По-перше, наша команда з усіх команд (а їх було 21) була наймолодшою; по-друге, ми закохали у себе грою більшу частину журі, а у деяких навіть викликали непереборну заздрість. Тепер усі знають, що ми сильні, цілеспрямовані, толерантні та веселі суперники.

Минуле належить історії, майбутнє – це таємниця, а мить перемоги у півфіналі моїх учнів, це – подарунок. Кожен учасник команди це не просто особистість – це творчо-невгамовно-неповторна людина, яка вміє віднайти потрібну і цікаву інформацію, вміє захистити свою думку, переконати у правильності своїх умовиводів, критично і одночасно толерантно проопонувати доповідь іншого, доречно скласти рецензію на опонента та доповідача. Турнір – це не індивідуальна, а командна гра, у якій повинна бути взаємопідтримка, і максимальна увага у роботі у будь-якій ролі. Цього року високу інтелектуальну і групову гру у складі команди «АТФ» продемонстрували: Бондарчук Карина – капітан команди, Олішевська Олександра, Павельчук Олександр, Пиріг Софія, Слободюк Алла. Слід зазначити, що підготовка до турніру була тривалою і нелегкою. Неабияке значення мав міський етап турніру, після якого ми помітили свої слабкі місця і склали стратегію боротьби у наступному етапі.

Учень повинен переростати вчителя, а вчитель – пишатися ним. Я пишаюсь своїми учнями, дякую їм за те, що вони такі є, вклоняюся їх батькам, які у наш непростий час зуміли виховати таких добрих, розумних, безвідмовних Людей.

Тетяна ДЯЧУК, вчитель біології Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
№42 від 19 жовтня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 303 | Добавил: Zamkova | Теги: Острог, вчитель біології, Тетяна Дячук, газета Замкова гора, Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]