П'ятниця

26.04.2019

16:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Натяжні стелі – гарно, безпечно, швидко
Сьогодні все більшої популярності набувають натяжні стелі, і це невипадково. Вони ефектно прикрасять будь-які приміщення, дозволяють легко приховати стельові комунікації і створити над головою бездоганний витвір будівельного мистецтва будь-якої форми, кольору і фактури.  

 У порівнянні з традиційними способами обробки і клейовим варіантом натяжні стелі мають цілий ряд переваг. Перш за все, вони не вимагають вирівнювання основної стелі, так як кріпляться на деякій відстані від неї. При цьому виключаються «мокрі» стадії обробки, що різко спрощує і прискорює проведення робіт.

По-друге, натяжна стеля не тріскається, у порівнянні з аналогічними виробами з гіпсокартону. Тому вона набагато довговічніша. Також їх можна виконати у вигляді багаторівневих чи об’ємних конструкцій та фігур. А індивідуально підібрані системи освітлення «зоряне небо» чи «кристали» у поєднанні з дизайнерським малюнком або орнаментом нададуть вашому приміщенню вишуканості і творчої унікальності. Натяжна стеля може встановлюватися у таких приміщеннях: вітальні, кухні, ванни, басейни, спальні, прихожі та ін.

Найперше питання, що хвилює замовника – як швидко монтуються натяжні стелі? Фахівці заспокоюють: встановлення натяжних стель проводиться в будь-яких приміщеннях. Стелі прямокутної форми встановлюються за 4–5 годин, складніші конструкції (з переходом рівня і т. д.) – від 1 до 3-х днів. Монтажна потужність однієї бригади – до 30 кв. м на день.

Ще одна перевага натяжних стель – вони захищають від протікань. В разі протікань вода скупчується в стелі, плівка розтягується і надійно утримує воду. Як показує практика, 1 кв. м натяжної стелі утримує до 100 л води. Для того, щоб видалити воду, необхідно викликати бригаду майстрів, яка монтувала стелю. Вони, не ушкоджуючи її, проведуть злив води. Після проведення робіт стеля набуває своєї первинної форми, якщо не була сильно деформованою.

Однією з головних переваг натяжних стель є можливість їх поєднання з будь-яким інтер’єром. Їх можна просто натягнути по периметру всієї кімнати, імітуючи абсолютно рівну побілку, можна зробити багаторівневою або хвилеподібною. Все залежить від бажання замовника і від габаритів приміщення. Величезна колірна гама (150 кольорів) дозволить створити стильний дизайн для будь-якого приміщення. Для створення затишної та спокійної атмосфери у вітальні, спальні найкраще встановлювати матову стелю. Якщо необхідно візуально збільшити площу у ванні або інших приміщеннях, використовуйте глянцеву стелю.

Стелі не горять і не виділяють токсичних речовин. Вони відповідають всім міжнародним нормам і стандартам пожежобезпеки (клас МІ). Крім того, вони володіють високими звукоізолюючими властивостями. Стеля не боїться вологи, не схильна до дії грибка, цвілі, тощо.

15-річна гарантія на полотно і монтаж означає, що протягом тривалого масу стеля не втратить первинного кольору. Шви, кріплення збережуть свою надійність і міцність. Стелі не нагромаджують статичної електрики, тому до них не липне пил. Втім, при необхідності, стеля легко миється.
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 362 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]