Понеділок

20.05.2019

00:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

НаУ «Острозька академія» вітає Острог із Днем народження
Василь ЖУКОВСЬКИЙ, декан гуманітарного факультету та настоятель академічного храму:

– Бажаю острожанам пам’ятати про колишню славу цього величного міста і примножувати її. Саме ви маєте творити духовний стовп нашої держави. Саме від вас залежить її майбутнє. Здоров’я вам, наснаги, мудрості та Божого благословення, дорогі острожани.Петро КРАЛЮК, професор:

– Бажаю Острогу, щоб він повернув собі ту значимість, яку мав за часів князя Василя-Костянтина Острозького.


Олександр ПОДВИШЕННИЙ,
студент 3 курсу гуманітарного факультету НаУ «Острозька академія»:

– Рідний Остроже! Вітаю тебе з Днем народження. Бажаю розквіту та благополуччя. Будь завжди таким привітним та яскравим до твоїх нових мешканців! Віват Острог! Віват ака­демія!
Ольга ЯКУБЕЦЬ, студентка 1 курсу гуманітарного факультету:

 – Так, як місто святкує свій черговий День народження, хочеться привітати його з початком чергової нової сторінки розвитку, процвітання, радості, новин та цікавих звершень.

Андрій СМИРНОВ,
кандидат історичних наук:

– Щиро вітаю усіх острожан із Днем міста. Бажаю кожному жителю сивочолого Острога щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту і Божого благословення в ім’я процвітання міста та рідної України.

Катерина ГАЗІЗЯНОВА, студентка 3 курсу гуманітарного факультету:

– Остроже, мій вітчиме! Ти завжди будеш називатися Острогом, і з уст нащадків твоїх звучатиме саме твоя назва, в книгах твоєї історії будуть записуватися і стиратися нові імена, події та здобутки; твоя надмірна простодушність підкорить не одну людину, а аура Божого благословення захистить від всіляких нещасть. Будь же вірним собі і своїй історії!Олена ВОРОБЙОВА, студентка 1 курсу гуманітарного факультету:

– Уже скоро Острог святкуватиме своє 913-річчя. Як «імениннику» хочеться побажати йому ще більше таких привітних жителів, яких ми зустрічаємо сьогодні на вулицях мальовничих краєвидів, швидкого розвитку і прекрасного майбутнього. А всім жителям Острога бажаю ще більше щастя і затишку в рідному місті.
Дарина КИРИЧОК, студентка 3 курсу гуманітарного факультету:

– Хочу привітати не лише острожан зі святом, а й студентів, для яких це містечко стало невід’ємною частиною життя та спогадів. Вітаю наш вечірньозалюднений «Юнет», іноді менш переповнене «Маестро», спокійний «Факультет», антидепресивну «Східну браму», завжди рятуючий «Еко-маркет», розуміючих продавців «Ірини», «Смаку» та «Горині», терплячих таксистів, бродячих псів біля магазинів, водіїв маршруток, які не відмовляють на наше «можна догори під’їхати?», вільні нічні дороги, нетішинські вогні, ворон та зелену зупинку з Днем міста. Повертайтесь до Острога! Він пам’ятатиме.
Ольга ВАРВАРУК-ЯКУБОВСЬКА,
студентка 5 курсу економічного факультету:

– Бажаю, щоб Острог і надалі залишався таким же спокійним та затишним містом, яким є сьогодні. Нехай його велична історія та прекрасні краєвиди, а також наша рідна альма-матер приваблюватимуть все нових та нових туристів, і звичайно – розумних та перспективних абітурієнтів.
Роман ШУЛИК, кандидат філологічних наук:

– Острог – давнє місто з визначною історією, буремною сучасністю та, на мою думку, дуже перспективним майбутнім. Бажаю усім острожанам віри у своє місто і у себе. І трішки більше сили волі, щоб без зайвої балаканини, не зважаючи ні на кого, просто закотити рукави і взяти відповідальність за свій дім у власні руки. Бо хто, як не ми, і коли, як не зараз?

 

Записала Оксана МУЗИЧИШИН
№23 від 8 червня 2013 р. Категория: Острозька академія | Просмотров: 565 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]