Понеділок

22.04.2019

03:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Навчали правилам пожежної безпеки

Кожного року з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту на Острожчині значно ускладнюється. В цей час виникає більше половини всіх пожеж від загальної річної кількості, а  загибель людей становить понад 70 % від їх загального числа. Це свідчить про халатне ставлення громадян до правил пожежної безпеки під час влаштування та експлуатації систем опалення та електромережі. 

Працівниками ДПРЧ-17 ГУ ДСНС  спільно з працівниками сільських рад восени та на початку зими був проведений всеобуч населення правилам пожежної безпеки, під час якого громадянам вручались пам’ятки про дотримання вимог пожежної безпеки. Особлива увага приділялася будинкам, в яких проживають багатодітні, неблагонадійні чи літні люди, адже більшість пожеж виникає саме в таких помешканнях.

Під час перевірок пічного опалення вказувалися на недоліки, які необхідно усунути, зокрема звертали увагу на наявність тріщин в печах, на своєчасне їх очищення від сажі, на стан димоходів. Також, з метою попередження виникнення пожеж через коротке замкнення електромережі, зверталася увага на запобіжні пристрої електролічильників.

Закликаємо усіх небайдужих, особливо посадових осіб, взяти участь у всеобучі населення правилам пожежної безпеки. Не піддавайте своє життя та життя дорогих вам людей смертельній небезпеці.

Володимир Заверуха,
начальник Острозького міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області

№ 5 від 31 січня 2015 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 221 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]