Четвер

25.04.2019

01:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Назари поступились Михайлам
Скільки зареєстровано народжень дітей в Острозі у 2012 році, які найпопулярніші імена новонароджених і чи зберегли своє лідерство минулорічні переможці – Анастасія і Назар? З такими запитаннями я звернувся до начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Острозького районного управління юстиції в Рівненській області Тетяни Стасюк.  

Вона розповіла, що в Острозі відділом державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано 152 народження дітей у мешканців нашого міста. Якщо у 2010 році хлопчиків народилося більше (на 23), то вже два роки їх кількість зменшується. Причому, минулого року цей розрив був не надто великий – на 7 менше. Цього року дівчаток народилося на 20 більше. Починаючи з 2010 року, вже два роки дітей в Острозі реєструється менше – 159, 155 і цього року 152.

У 2012 році народилося 66 хлопчиків. Нескладні підрахунки свідчать, що найбільше батькам новонароджених було до вподоби ім’я Михайло. Цим звичним ім’ям батьки називали своїх новонароджених аж 7 разів, що переважає всі інші, серед хлопчиків і дівчаток. Вслід за Михайлом, не добравши всього одного члена у свою іменну збірну команду йдуть Олександри. П’ять разів острожани називали своїх дітей ім’ям Денис. Чотирьох хлопчиків називали іншим звичним для нашого краю іменем – Дмитро. Далі йдуть імена – Богдан, Ярослав і Назар (по 3), Андрій, Олексій, Артем, Максим, Ілля, Роман, Даниїл (по 2), Євгеній, Марк, Юрій, Гордій, Святослав, Тарас, Арсеній, Павло, Анатолій, Давид, Микита, Тимофій, Віктор, Станіслав, Захар, Олег, Іван, Орест, Арсен, Станіслав і Любомир (по 1).

Користуючись спортивною термінологією, одноосібно серед усіх новонароджених перемогло ім’я Михайло. У 2011 році його взагалі не було у переліку імен, якими острожани називали своїх дітей. Натомість цього року ми не бачимо таких популярних і поширених імен, як Володимир, Костянтин, Віталій, Сергій, Степан, Всеволод, Владислав та ін. Минулорічні лідери серед хлопчиків Назар (10), Артем (6), Максим (5) у переліку є, але їх значно менше ніж минулого року. А ось імені Владислав (4) – цього року взагалі немає.

Поступившись у абсолютній першості, новонароджені дівчатка «відігрались» за кількістю новонароджених – 86 проти 66 хлопчиків і різноманіттям імен (44 та 35). Крім того, у дівчаток більше не звичних імен для нашого краю, ніж у протилежної статі.

– Найчастіше у наших актових записах державної реєстрації народжень за 2012 рік серед дівчачих імен зустрічається Анна – 6 разів, – розповідає Тетяна Володимирівна. – Вслід за ним йдуть аж 4 імені, які зустрічаються 5 разів – Вероніка, Марія, Анастасія, Софія, а далі – Ангеліна, Владислава, Діана (по 4), Олександра, Вікторія, Дарина (3), Тетяна, Єва, Уляна, Олена, Ірина (2), Ілона, Сніжана, Аліса, Нонна, Христина, Валерія, Дарія, Ксенія, Богдана, Юліана, Діана, Веста, Карина, Аліна, Євангеліна, Аріна, Каріна, Соломія, Надія, Соня, Аміна, Яна, Евеліна, Мілана, Зоряна, Юлія, Кіра, Катерина, Маргарита (1).

Іван ГЛУШМАН
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 382 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/6
Всего комментариев: 1
1 редактор  
В № 4 , під програмою є цікава інформація про популярні в Україні імена. Читайте!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]