Четвер

18.04.2019

19:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Не дай СНІДу шанс
Острозьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 2 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено акцію «Не дай СНІДу шанс» у НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та Національному університеті «Острозька академія».   

У навчальних закладах було розповсюджено листівки «ВІЛ через дружбу не передається» та «ВІЛ», підготовлені до друку Міжнародним альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні та продемонст­ровано відеоролики з конкурсу сценаріїв для телевізійних сюжетів серед учнів середніх шкіл «СНІД стосується кожного. Не треба боятись – треба знати!».

У НВК у режимі відкритого діалогу розповідалося про страшну проблему ВІЛ у світі в цілому та Україні безпосередньо. На більшість питань школярі давали вірні відповіді, що дуже добре, адже це означає, що школи та сім’ї надають дітям таку важливу інформацію, як проблема ВІЛ-інфекції.

Після перегляду відеороликів діти задавали додаткові питання. Їх щиро вразили історії-сценарії, які були зняті по ідеям школярів зі всієї України. Найбільш важливим питанням було: «Як правильно вчиняти з ВІЛ-інфікованими людьми?». Хоча і відомо, що ВІЛ не передається побутовим шляхом, проте питання виникало раз за разом. Адже страх перед інфек­цією, а значить і перед носіями, існував. Проте, після діалогу діти зрозуміли, що не можна відвертатися чи боятися ВІЛ-інфікованих людей.

У кінці лекційного заняття учнями школи було викладено символ боротьби зі СНІДом – велику червону стрічку на фоні символіки гімназії.

У Національному університеті «Острозька академія» розповсюджувалися листівки та надавалися індивідуальні консультації. Бажаючим отримати інформацію надавалися вичерпні відповіді стосовно перевірки на ВІЛ-інфекцію.

Микола КІДЕР,
фахівець із соціальної роботи
Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]