Четвер

25.04.2019

01:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Не допустимо лісових пожеж!
З настанням спекотної погоди дуже природним є бажання відпочити, сховавшись від пекучого сонця, на лісовій галявині. Але нерідко з наслідками такого відпочинку на природі доводиться боротися рятувальникам. Адже, як показує практика, легковажно залишені непогашеними вогнища, кинуті недопалки, призводять до того, що, в першу чергу, знищуються чималі площі зелених насаджень, гине флора та фауна. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. Як свідчить багаторічний аналіз, основною причиною виникнення лісових пожеж є людський фактор. Щорічно в державі реєструється у середньому від 2,5 до 7,5 тисяч лісових пожеж які завдають шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству. Поведінка людей, які відпочивають на природі, викликає серйозне занепокоєння в працівників Держтехногенбезпеки та служби порятунку МНС.

Тож, шановні громадяни, перебуваючи в лісовій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватись вимог пожежної безпеки. Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Розводити багаття можна тільки у безвітряну погоду і на відстані не менше 15 метрів від будівель чи споруд. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Перед відходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління.

 Не загашене багаття, необережно кинутий сірник або недопалок може стати причиною лісової пожежі. Залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи, це досить часто призводить до самозаймання лісових масивів.

Шановні громадяни! Острозький районний сектор Управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області закликає вас неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. Бережіть «зелені легені» планети від пожеж!

Леонід ЖУКОВСЬКИЙ, начальник Острозького РС УДІТБ

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник Острозького РВ УМНС
Просмотров: 388 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]